reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
@pluto_nova czyli mamy wspólny cionsz w czerwcu. A w październiku cionsz przejmuje @Ladycarooo 😍😍😍😍😍😍😍😍
Ekhm 🤔
I @Bibi89 wiec się musza podzielić prowadzeniem wątku :D
No właśnie! ❤️
@Moonstone Ty wiesz ❤️❤️❤️❤️
@Zazuu chcę wspólnego cionsza w czerwcu!😁 Dziś 9dc i czekam na owulkę w moje urodziny!! 👑
@Ladycarooo i @Bibi89 potem Wy!
Brzmi jak plan doskonały 😍
Będziemy tak parami przechodzić 😁😁
Zostaje lipiec do zaplanowania bo sierpień bierze @olka11135 😁😁
Ja prowadzić wątku już nie bede, odchodze na emeryture. Ale z @Bibi89 wjezdzamy z buta w pazdzierniku xD
Ja poprowadzę i bekniesz za współudział 😁😁😁
 
Hej hej wszystkim! Zgodnie z planem dziś testowałam, nawet w tym celu przywiozłam sobie super pinki z PL :p Niezawodna biel, jak zawsze... no ale tego się spodziewałam. Także zapisuję się od razu na staraczki czerwcowe :-) Gdybym nie była weteranką, to bym pewnie powiedziała: ooo, to miesiąc moich urodzin, ale by było fajnie... Taaa, jasne... już od lat jest tak fajnie... No nic. Mówi się trudno i płynie się dalej ;-)
 
reklama
Hej hej wszystkim! Zgodnie z planem dziś testowałam, nawet w tym celu przywiozłam sobie super pinki z PL :p Niezawodna biel, jak zawsze... no ale tego się spodziewałam. Także zapisuję się od razu na staraczki czerwcowe :-) Gdybym nie była weteranką, to bym pewnie powiedziała: ooo, to miesiąc moich urodzin, ale by było fajnie... Taaa, jasne... już od lat jest tak fajnie... No nic. Mówi się trudno i płynie się dalej ;-)
Ja tak sobie jeszcze mysle o nastepnych miesiacach... w czerwcu zaczęliśmy byc ze sobą, w lipcu oboje mamy urodziny i licze ze to przyniesie szczęście 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry