reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Ja pokładam nadzieje w tym czerwcu… wtedy termin porodu na moje urodziny. Eh obym tylko zaszła do października.. bo wtedy miały się urodzić moje bliźniaki, które straciłam :-(
Październik będzie ciężki.
Trzymam mocno kciuki! ✊✊
 
Ten cykl jakiś z dupci jest. Najpierw trzy dni brązowego plamienia, teraz już 10 dzień żywą krwią krwawie, 6 dni normalny okres był a teraz już tylko trochę. Niby po lyzeczkowaniu które miałam w marcu wszystko ok bo byłam u dwóch ginekologow na USG ale 10 dni okresu + 3 dni plamien w życiu nie miałam. Już mnie to wkurza. Chyba nie ma co liczyć na ten cykl 😟
 
Ja pokładam nadzieje w tym czerwcu… wtedy termin porodu na moje urodziny. Eh obym tylko zaszła do października.. bo wtedy miały się urodzić moje bliźniaki, które straciłam :-(
Październik będzie ciężki.
Przepraszam jeśli pisałaś i mi umknęła Twoja historia, na jakim etapie straciłaś bliźniaki? Masz juz dzieci ?
 
Ten cykl jakiś z dupci jest. Najpierw trzy dni brązowego plamienia, teraz już 10 dzień żywą krwią krwawie, 6 dni normalny okres był a teraz już tylko trochę. Niby po lyzeczkowaniu które miałam w marcu wszystko ok bo byłam u dwóch ginekologow na USG ale 10 dni okresu + 3 dni plamien w życiu nie miałam. Już mnie to wkurza. Chyba nie ma co liczyć na ten cykl 😟
Ja po łyżeczkowaniu miałam najstraszniejszy okres w swoim życiu. Potworny ból i krwawienie. Na wizycie ginekolog stwierdził, że wszystko ok. Tylko pierwsza @ była tak straszna.
Nie wiem co się ze mną dzieje dziewczyny, dziś mam dzień ryczenia. Ni stąd ni zowąd bierze mnie taki potworny smutek... Chyba dociera do mnie, że mam nikłe szanse na ciążę i stąd ta załamka 😪
 
Przepraszam jeśli pisałaś i mi umknęła Twoja historia, na jakim etapie straciłaś bliźniaki? Masz juz dzieci ?
mam dwójkę dzieci. Chłopca i dziewczynkę.
Straciłam coś koło 10 tyg. Ale ciąża od początku wyglądała na młodsza.
Każdy mówi, ze było tak wcześnie, że nie powinnam o tym myśleć i się przejmować. A jednak..:-(
Ja po łyżeczkowaniu miałam najstraszniejszy okres w swoim życiu. Potworny ból i krwawienie. Na wizycie ginekolog stwierdził, że wszystko ok. Tylko pierwsza @ była tak straszna.
Nie wiem co się ze mną dzieje dziewczyny, dziś mam dzień ryczenia. Ni stąd ni zowąd bierze mnie taki potworny smutek... Chyba dociera do mnie, że mam nikłe szanse na ciążę i stąd ta załamka 😪
to chyba taki ciężki okres. Ja tez tylko bym wyła do poduszki.
 
mam dwójkę dzieci. Chłopca i dziewczynkę.
Straciłam coś koło 10 tyg. Ale ciąża od początku wyglądała na młodsza.
Każdy mówi, ze było tak wcześnie, że nie powinnam o tym myśleć i się przejmować. A jednak..:-(
to chyba taki ciężki okres. Ja tez tylko bym wyła do poduszki.
Ojej strasznie Ci współczuję 😪 strata ciąży boli na każdym etapie i nikt nie powinien Ci wmawiać, że nie masz prawa czegoś czuć.

Ja dzisiaj testowałam 9 dpo i niestety bielutko :( Nastawiłam się, bo z młodym właśnie 9 dni po dniu, w którym z pomiarów wychodziła mi owu test pokazał bladą przebijającą kreskę. Teraz to nawet nie widać, gdzie ta kreska miałaby być :p Wiem, że jeszcze trochę wczesnie, ale liczyłam że wreszcie będę mogła dowiedzieć się o ciąży w weekend (a nie w poniedziałek jak ostatnio) i pocieszę się w spokoju :D
 
reklama
Ten cykl jakiś z dupci jest. Najpierw trzy dni brązowego plamienia, teraz już 10 dzień żywą krwią krwawie, 6 dni normalny okres był a teraz już tylko trochę. Niby po lyzeczkowaniu które miałam w marcu wszystko ok bo byłam u dwóch ginekologow na USG ale 10 dni okresu + 3 dni plamien w życiu nie miałam. Już mnie to wkurza. Chyba nie ma co liczyć na ten cykl 😟
Jeju, mój też mnie wkurza, mam go dość... Po poprzednim prawie czterdziestodniowym teraz wygląda to na jakiś o tydzień krótszy...
Frustrated The Big Bang Theory GIF
 
Do góry