reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
@Natalia91 @Zygfrydka Co tam u Was? Testowałyście?

U mnie póki co @ nie ma, testy negatywne. Wczoraj zużyłam ostatni, który miałam na stanie. Jutro przyjdą pinki strumieniowe i we wtorek zrobię powtórkę o ile nie zawita @.
 
Witam dziewczyny u mnie wczoraj zaczęła się @. Następne podejście do laparoskopii przewidziane na 30 maja o ile TSH pójdzie do góry. We wtorek idę się znowu kłuć. Tydzień temu było dalej tak niskie że nieoznaczalne. Wiem że dużo się nie odzywam ostatnim czasem. Ale staram się do laparoskopii dawać sobie wolną głowę.
 
@Natalia91 @Zygfrydka Co tam u Was? Testowałyście?

U mnie póki co @ nie ma, testy negatywne. Wczoraj zużyłam ostatni, który miałam na stanie. Jutro przyjdą pinki strumieniowe i we wtorek zrobię powtórkę o ile nie zawita @.
ja testowałam w czwartek wieczorem jakoś 12 dni po owu (domniemanej bo nie byłam ani raz u lekarza w tym cyklu) i była biel, @ na dzisiaj, ale póki co cisza, coś mnie kręci jakby się miała zacząć, ale bardziej mnie bolą jajniki na szczęście nie non stop. I tak sobie czekam.

Testów nie mam żadnych w domu. Gdyby jakimś cudem dzisiaj się okres nie rozkręcił to jutro rano pójdę po test.
 
A ja mam dziś dola :( aktualnie 3dc od jutra popołudniówki które mnie trochę źle nastawiają, bo mam ciche dni ostatnio ze swoim ( wlasnie przez ta prace) i zamiast jakoś nad tym popracować to będziemy się mijać do następnego weekendu, niby to wiedziałam ale i tak mi jakoś przykro. Wiem, ze gdybanie na przyszłość nie ma sensu, ale policzyłam, ze o ile długo się nic nie zmieni to w lipcowych staraniach owu wypada mi na popkach 😞😞😞 co mnie mega smuci, bo moj powiedział, ze nie wyobraża sobie wtedy starań :( Wiem, ze godząc się na taka prace powinnam mieć świadomość i niby ja miałam ale rzeczywistość jest taka do dupy czasami :/
Miłego popołudnia laski, mam nadzieje, ze wasze samopoczucie lepsze 😘
 
A ja mam dziś dola :( aktualnie 3dc od jutra popołudniówki które mnie trochę źle nastawiają, bo mam ciche dni ostatnio ze swoim ( wlasnie przez ta prace) i zamiast jakoś nad tym popracować to będziemy się mijać do następnego weekendu, niby to wiedziałam ale i tak mi jakoś przykro. Wiem, ze gdybanie na przyszłość nie ma sensu, ale policzyłam, ze o ile długo się nic nie zmieni to w lipcowych staraniach owu wypada mi na popkach 😞😞😞 co mnie mega smuci, bo moj powiedział, ze nie wyobraża sobie wtedy starań :( Wiem, ze godząc się na taka prace powinnam mieć świadomość i niby ja miałam ale rzeczywistość jest taka do dupy czasami :/
Miłego popołudnia laski, mam nadzieje, ze wasze samopoczucie lepsze 😘
Ja owu pt/sb a jutro ostatnia szansa na sexy bo mąż wyjezdza 😬 no ale nic nie poradze 🤷‍♀️
 
Wracam właśnie z wyjazdu. I jak wejdę do domu to chyba zrobię test. Ewentualnie drugi jutro rano. Do okresu ok 4 dni, czuję się nijak ;)
 
reklama
Do góry