reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Biel vizira, ale niczego innego się nie spodziewałam ( co prawda robiłam test o czułości 20 z popołudniowego moczu bo akurat pinka brak, ale myślę że wyszedł biały to już nie ma na co liczyć ) bo to albo 10-12 dpo
Eeee, no coś Ty, czułość 20, po południu 10 dni dpo?? Zapomnij o tym teście i zrób następny jutro lub później :-)
 
Eeee, no coś Ty, czułość 20, po południu 10 dni dpo?? Zapomnij o tym teście i zrób następny jutro lub później :-)
Ja zrobiłam wczoraj (8-9dpo) o czułości 25. 🙈🙉
Nawet gdyby coś było to nikłe szanse żeby test 25 to pokazał w 8-9dpo ale szkoda mi było o czułości 10 bo mam tylko jeden akurat na środę bo jestem zapisana na testowanie a chciałam wypić symbolicznie pół lampki wina 😅 test negatywny- wypiłam winko, nawet w przypadku ewentualnej ciąży to skoro beta była na tyle niska, że test tego nie wyłapał to nie powinno się nic stać.
 
Ja zrobiłam wczoraj (8-9dpo) o czułości 25. 🙈🙉
Nawet gdyby coś było to nikłe szanse żeby test 25 to pokazał w 8-9dpo ale szkoda mi było o czułości 10 bo mam tylko jeden akurat na środę bo jestem zapisana na testowanie a chciałam wypić symbolicznie pół lampki wina 😅 test negatywny- wypiłam winko, nawet w przypadku ewentualnej ciąży to skoro beta była na tyle niska, że test tego nie wyłapał to nie powinno się nic stać.
A nie no, do winka to można! :-D
 
U mnie piękne dwie kreski⏸️szkoda że to po zastrzyku na pęknięcie ale przynajmniej sobie na nie popatrzyłam bo ostatnie prawdziwe widziałam przez chwilkę w lutym..teraz cierpliwie czekamy na efekt staran🤞
Coś w tym jest... Ja lubię robić testy owulacyjne bo zawsze widzę choć cień drugiej kreski. A jak już mam peak to jaka jestem szczęśliwa że są dwie kreski🤦‍♀️ no jak idiotka. Lubie patrzeć na dwie kreski 😄
 
reklama
Do góry