reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Dziękuje Wam z całego ❤️😘

Rano wahałam się czy warto zrobić test. Jak zobaczyłam cień cienia to się obudziłam z wrażenia. Niestety ostatnia strata zabrała mi tą radość. Z jednej strony ogromnie się cieszę a z drugiej tak potwornie boję….
 
U mnie test negatywny z popołudniowego moczu wg testów owu jestem 11-12dpo więc już raczej nie liczę na nic w tym miesiącu. :( Może to i lepiej przynajmniej napije się na swoim weselu które jest za dwa tygodnie :) chociaż iskierka nadziei była...
 
Mnie tez lekarz powiedział, ze mam zostać na noc po zabiegu i na drugi dzień mnie wypisze, bo był wieczór a ja jeszcze z łóżka nie wstałam (chciało mi się tak spać) ale się uparłam i wstałam i mu pokazałam ze mogę chodzi, kazał mi przyjść do gabinetu to ledwo zamknął drzwi a ja już zdążyłam przybiec z sali w papciach do niego i powiedział mi ze jestem szybsza niż wiatr, i próbował namówić na zostanie w szpitalu ale w końcu poszedł na układ ze biorę jedna kroplówkę jeszcze i mogę iść do domu xD
Ale chodzi tylko o drożność? Czy jakieś poważniejsze zabiegi?
 
Dziękuje Wam z całego ❤️😘

Rano wahałam się czy warto zrobić test. Jak zobaczyłam cień cienia to się obudziłam z wrażenia. Niestety ostatnia strata zabrała mi tą radość. Z jednej strony ogromnie się cieszę a z drugiej tak potwornie boję….
rozumiem Cie bardzo dobrze., ten strach, który się czai i niepozwala cieszyć ..ale postaraj się go pokonać! Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie 🥰🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry