reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Dziewczyny, miałam testować 26.05. , dziś 21 dc nie wytrzymałam...dodajcie otuchy proszę, bo staramy się o 3 maleństwo 9 mies. 2 razy już widziałam kreski, a potem poronienie :( strasznie się boję, tylko tu narazie mogę się tym podzielić. Trzymajcie kciuki bardzo proszę 😃
Katania gratuluję :) tym razem musi być dobrze ;* leć na betę w poniedziałek :)
 
reklama
U mnie okresu nadal brak . Sutki bolą mnie niemiłosiernie . Ja nie wiem co to się odwala - test 2 dni przed okresem był negatywny i pozwoliłam sobie na mały kieliszek proseco teraz mam wyrzuty sumienia. Nie wiem czy cykl się poprzesuwał czy jakimś cudem to ciąża ale to by znaczyło że ulubiony test pink zrobił mnie w balona. Czekam do jutra i zrobię chyba jeszcze jeden bo on będzie już w 100% wiarygodny skoro leci 3 dzień odkąd miała pojawić się miesiączka .
 
U mnie 24 dc test obiecałam sobie w tym cyklu w 31dc wiec póki co w postanowieniu się trzymam i tak jest łatwiej odczekiwać tego dnia okresu niż dziennie robić te testy i miałam wrażenie że to oczekiwanie trwało wieczność. Miesiąc temu zrobiłam tych testów za cały rok xdd
 
Dziewczyny, miałam testować 26.05. , dziś 21 dc nie wytrzymałam...dodajcie otuchy proszę, bo staramy się o 3 maleństwo 9 mies. 2 razy już widziałam kreski, a potem poronienie :( strasznie się boję, tylko tu narazie mogę się tym podzielić. Trzymajcie kciuki bardzo proszę 😃
A miałaś jakie objawy ze zrobiłaś tak szybko test ? :)
 
A miałaś jakie objawy ze zrobiłaś tak szybko test ? :)
10 dpo strasznie mnie kuło jakoś obok lewego jajnika , ale tak bliżej środka, jakby mi tam ktoś śrubkę wkręcał🤔,tak cały dzień + bol jajnikow wtedy i bardzo wrażliwe piersi..totalna susza wczesniej , a od wczoraj bardzo dużo gęstego sluzu i cały czas uczucie wilgoci...I tak pomyślałam, że zrobię test...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 🥰
 
reklama
Do góry