reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Smak mleka HA

Iza D.

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie.Czy mleko HA rozni sie smakiem od zwyklego?Wiem,ze preparaty mlekozastepcze(Bebilon Pepti,Nutramigen)sa okropne w smaku,czy mleka hypoalergiczne rowniez?Moj synek wyrosl juz ze skazy i chcialabym mu podac mleko sztuczne,na poczatek HA,ale nie wiem czy warto,bo Bebilonu Pepti nie chcial pic.

reklama
Miasto
Barcelona
Rozwiązania
0
Iza,rozni sie ale tylko troszeczke.Napewno nie ma smaku nutramigenu,Jest jedynie lekko gorzki.Dzieci raczej akceptuja ten smak,ale oczywiscie nie wypowiadam sie za wszystkie dzieci.:-)

Iza D.

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziekuje za odpowiedz:-).Jak nie sprobujemy,to sie nie przekonamy.Najwyzej kolejna puszka wyladuje w smietniku:-(.

Iza D.

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
My wlasnie wrocilismy z zakupow.Kupilismy mu Bebiko HA2,jutro sprobujemy,dzis jeszcze tylko cycus:-).

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
nie,to jest raczej normalne mleko.ja dalam je synkowi,gdy szlam na wesele,dokladnie bebilon ha 1 i smakowalo,wiec jest

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry