reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
co mozecie mi smacznego polecic na obiad? musi byc zupełnie bez soli i niskokaloryczne
 
zeżarłabym to ptasie i te muffinki z masą kolorową o jezusiu ślinka leci

Kilolku obiad bez soli hm..nic do glowy mi nie przychodzi ....chyba ze zrobisz sobie ryż z jablkami na slodko:-)

ja rtobie albo rosołek albo barszcz czerwony...
 
Cleo - aleś mi smaka narobiła na ten ryż:-D, jak mi się nie przysmali torebka to zrobię:-D:-D ( na studiach woda mi się wygotowała i torebka mi się przysmaliła i przywarła do gara ) taki ze mnie kucharz.
 
Mieszanka na placuszki: 4 szklanki mąki pszennej, 3 łyżki proszku do pieczenia, 2 łyżeczki sody, 1 łyżeczka soli, 3łyżki cukru pudru. Mieszankę przechowujemy w słoju lub pojemniku.
Placuszki: 1 szklanka i 2 łyżki mieszanki, 1 jajko, szklanka mleka, 1 łyżka roztopionego masła. Mieszamy, ma wyjść dość geste ciasto.
Nakładasz placuszki na rozgrzaną patelnię (bez tłuszczu) i pieczesz po ok. minucie z obu stron;-)

Ja je podaję z dżemem, a np. moja koleżanka podawała je na imprezie z pieczarkowym czymś..

EDIT
Dziewczyny, mała pomyłka - w przepisie na mieszankę są 3 łyżki proszku do pieczenia:zawstydzona/y: - już poprawiłam..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry