reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
no wlasnie smaki. ja mam z tym ogromny problem bo mi te tureckie dania nie smakuja :dry: ciagle mam ochote na cos z polski a tu trudno dostac. kapusty kiszonej strasznie bym pojadla ale nie ma ogorkow kiszonych tez nie. z grzybow tylko sa pieczarki a ja za grzybami strasznie szaleje. w polsce sezon na mlode ziemniaczki, kalafiorki i fasolki i mloda kapustke a tu tego nie ma teraz w lato nawet marchewki nie ma :wściekła/y::angry: nerwy mam takie ze szok, tu ciagle cos z pomidorow gotuja i juz patrzec na pomidory nie moge :dry:
 
Milencia, może paczkę ci zrobić - jest kapusta i ogórki w foliowych zgrzewkach, powinny wytrzymać ;-)
Ogólne to współczuję, bo ja w lato tylko na warzywach i owocach mogę żyć - niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba. A jak masz tak mało witamin to chociaz jakimiś lekami się wspomagaj (witaminami w tabletkach).
 
Milencia, może paczkę ci zrobić - jest kapusta i ogórki w foliowych zgrzewkach, powinny wytrzymać ;-)
Ogólne to współczuję, bo ja w lato tylko na warzywach i owocach mogę żyć - niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba. A jak masz tak mało witamin to chociaz jakimiś lekami się wspomagaj (witaminami w tabletkach).
moja mama wysyla mi paczuszki ale taka paczka z polski do mnie idzie prawie miesiac i juz raz mamus wyslala sloik to sie potlukl wiec takie rzeczy odpadaja. musze czekac na swieza kapuste do zimy a kiszonej tu chyba wcale nie maja :no: a takie pakowane to dlugi termin waznosci maja?
 
milencia to pozostaje ci tylko samej sobie ukisić. ogórki już po włożeniu do słoika to można po tygodniu jeść :)) gorzej z kapustą :(( no chyba że u Ciebie wogóle nie można teraz akich rzeczy dostać.
 
moja mama wysyla mi paczuszki ale taka paczka z polski do mnie idzie prawie miesiac i juz raz mamus wyslala sloik to sie potlukl wiec takie rzeczy odpadaja. musze czekac na swieza kapuste do zimy a kiszonej tu chyba wcale nie maja :no: a takie pakowane to dlugi termin waznosci maja?
ale to bez sensu....:baffled: bo np można wysłać paczkę żywieniową którą trzeba dodatkowo niestety opłacić.... i idzie ona zaledwie2-3dni....
ale trzeba uwzględnić że to żywieniowa oczywiście... a jak nie to priorytetem zwykłym.... do IE idzie taka paczka priorytetowa w 4-5 dni... więc do Ciebie też by jakoś tak szła.....:tak:
a takie produkty mają ważność ok kilku miesięcy....
ja wiem że jak ostatnio w folii ogórki kiszone kupiłam to miałam ważność do końca listopada:tak::-D
a może mapie polskie sklepy??
 
ale to bez sensu....:baffled: bo np można wysłać paczkę żywieniową którą trzeba dodatkowo niestety opłacić.... i idzie ona zaledwie2-3dni....
ale trzeba uwzględnić że to żywieniowa oczywiście... a jak nie to priorytetem zwykłym.... do IE idzie taka paczka priorytetowa w 4-5 dni... więc do Ciebie też by jakoś tak szła.....:tak:
a takie produkty mają ważność ok kilku miesięcy....
ja wiem że jak ostatnio w folii ogórki kiszone kupiłam to miałam ważność do końca listopada:tak::-D
a może mapie polskie sklepy??
Ka...m no wlasnie priorytetowa idzie tak dlugo to zywkla to by pewnie z 3 miesiace szla. :baffled: niestety z tego co wiem to nie ma czegos takiego jak paczka zywieniowa bo moja mama sie o wszystko wypytala nie wazne co tam jest idzie tyle samo. a oni wszystko do istanbulu wysylaja a jeszcze zanim sie do mnie przez cala turcje dowlecze to sporo czasu. polskich sklepow nie ma. jest carefour ale nawet smietany nie ma albo frytek mrozonych :sorry2:wszystko jest z tureckich produktow.
 
jedynie mogę powiedzieć że współczuję:-(
chociaż słyszałam o paczkach żywieniowych....
kurde przecież Turcja jest tak samo daleko jak irlandia....
no to ja nie wiem czemu tak masz....:-(
 
reklama
no niezła jazda z tym jedzeniem :baffled:
my to jednak mamy dobrze w tej Polsce

pomyśleć że ja narzekam na jedzenie w Poznaniu wolę jeść na kaszubach
wszystko dla mnie ma tam lepszy smak
od jajka po mięso na które nie moge nadal patrzeć ale może mi minie

Milencia jak teraz pomyślę o jedzeniu w Turcji..... to :sorry2::-pwspółczuję
 
Do góry