reklama

Smecta

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez karafka, 23 Luty 2012.

1. karafka

karafka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie wróciłam z apteki i zajarzyłam, że wcisnęli mi jakąś dziwną smectę, nie tą polską w biało-niebieskim kartoniku, tylko jakaś biało-czarna, nie ma na niej nic po polsku czy to jest to samo?

2. aguska2017

aguska2017 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To wróć sie do apteki i zapytaj farmaceuty czy to taka sama(chodzi o podawanie proporcji)

3. reklama
  4. tab

tab Isiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ta sama, tylko z importu równoległego. Jest tańsza, poza tym to to samo.

5. karafka

karafka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki, faktycznie działa tak samo, ale cena też jest taka sama. Nie rozumiem po co taka sprzedają, uciążliwy jest brak polskiej ulotki, ja to w necie sobie znalazłam dawkowanie, a przecież nie każdy ma neta.

6. Lukrecja_

Lukrecja_ Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wolę kupować leki czy produkty z napisami, ulotkami polskimi. A co smecty, to rzeczywiście cena jest podobna, mialam tylko tą z niebieskimi napisami i skutkuje szybko. Podawałam synkowi poł torebeczki dwa razy na dobę. Po dwóch dniach było po problemie biegunkowym.

7. karafka

karafka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja to się tak panicznie boje biegunki u dzieci, że jak po pierwszym dniu podawania smecty nie widzę poprawy od razu lecę do lekarza. Mojej przyjaciółki synek z powodu biegunki wylądował w szpitalu, ze strasznym odwodnieniem, a jak jeszcze widzę tą reklamę w telewizji dotycząca rotawirusów, to aż mnie ciary przechodzą.
    Kurcze żyjemy w Polsce i kupujmy polskie leki.

Poleć forum