reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmiech to zdrowie :-)

Agusia1987

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
6 Listopad 2008
Postów
1 623
Ciąża to czas radosny dlatego postanowiłam założyć temat w którym będziemy umieszczać różne śmieszne filmiki, kawały a jak jakaś z Nas będzie miała "ciążowy dołek" to może dzięki temu chociaż trochę się jej humorek poprawi :-). Zamieszczam pierwszy śmieszny filmik YouTube - Le donne al volante + imbranate di youtube - woman drive! :-) mam nadzieję że się uśmiechniecie przy oglądaniu :tak:.
 
reklama
dziewczyny wczoraj na necie natknelam sie na "pania Basie"troszke przeklina ale teksty ma nie zle,wkleilam 2filmiki (mam nadzieje ze mi sie od nikogo za nie nie oberwie)
 
Ewelcia "Pani Basia-jest the best" :-D:-)
Agusia te umiejętności zachaczają o kaskaderstwo:-D
 
Ostatnia edycja:
Ochhh, Pani Basia, wiecie co, mam podobną znajoma, może nie z wyglądu, ale właśnie z zachowania, normalnie babka tak śmieszna, że szok:-D

Aguisa, super kierowcy:-D:rofl2::laugh2:
 
reklama
Do góry