reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama?

reklama
Dziewczyny, jestem sercem z Wami 🩷 ja również dużo przeszłam...ale w końcu zaświeciło dla mnie słońce - wierzę, że w Waszym przypadku też tak będzie 🍀☀️
 
U mnie 3dzieci w domu, 4ciaza książkowa, od 29tc bylam w szpitalu bo wystąpiło krwawienie, niska hemoglobina , wszystko po 2 tyg się naprawiło, syn bez wad z usg, duży, piekny, cesarka w 36tc ze względu na czwarte cięcie, po porodzie nie radził sobie x rytmem oddychania, raz było dobrze raz za szybko oddychal, denerwował się. Trafil do inkubatorka z tlenem, w nocy go zaintubowali i podłączyli pod respirator, od 11stej rano wystapila odma , rtg wykazało RDS IV st , o 13.00 przyszli abyśmy się pożegnali. Dali mu 1% szans, był już w agonii. Umarl nam na rękach. Sekcja wykazała wadę pluc i brak surfaktantu. Wada 1 na milion. Wystarczyło mu go tylko na dobe życia. Trafiło na nas
 
Czy któraś z Was się zdecydowała na ponowna ciążę?

Witaj,
Ja straciłam swojego pierwszego Synka. Nie wyobrażałam sobie zaprzestać staran o kolejne dziecko... U mnie walka o malenstwo wiązała się z walka z nie płodnością, także cala moja energia, myśli, czas, finanse poświęcone były temu celowi. Po 2 latach od śmierci Synka na swiat przyszla moja Corka. Trzecia ciąża okazała się pustym jajem płodowym. Czwarta ciąża skończyła się szczęśliwie I na świat przyszedł mój Syn - dosłownie 5 dni przed 5 rocznica śmierci mojego pierwszego ukochanego malenstwa.
 
reklama
Witaj,
Ja straciłam swojego pierwszego Synka. Nie wyobrażałam sobie zaprzestać staran o kolejne dziecko... U mnie walka o malenstwo wiązała się z walka z nie płodnością, także cala moja energia, myśli, czas, finanse poświęcone były temu celowi. Po 2 latach od śmierci Synka na swiat przyszla moja Corka. Trzecia ciąża okazała się pustym jajem płodowym. Czwarta ciąża skończyła się szczęśliwie I na świat przyszedł mój Syn - dosłownie 5 dni przed 5 rocznica śmierci mojego pierwszego ukochanego malenstwa.

Witaj,
Ja straciłam swojego pierwszego Synka. Nie wyobrażałam sobie zaprzestać staran o kolejne dziecko... U mnie walka o malenstwo wiązała się z walka z nie płodnością, także cala moja energia, myśli, czas, finanse poświęcone były temu celowi. Po 2 latach od śmierci Synka na swiat przyszla moja Corka. Trzecia ciąża okazała się pustym jajem płodowym. Czwarta ciąża skończyła się szczęśliwie I na świat przyszedł mój Syn - dosłownie 5 dni przed 5 rocznica śmierci mojego pierwszego ukochanego malenstwa.
Ja mam 3 dzieci. 18l córkę, 14l syna i 9 córkę. Najmłodszy syn byl najbardziej wyczekanym i planowanym dzieckiem. Dobiła mnie jego śmierć. Mamy wszystko w życiu, prace, pieniądze, cudowne dzieci, nie bylismy przygotowani na to co się wydarzyło. Tak bardzo chciałabym być ponownie w ciąży, urodzić synka, ale jestem po cc, muszę odczekać min 6mies a z drugiej strony tak się bardzo boje , że nie jest nam już pisane. Mamy swoje lata również. Za długo zwlekaliśmy, a tu mial być prezentem na moje 40ur, tak jak chcialam, udało się za 1 razem. Ciąża wymarzona i takie nieszczęście. Musze się umówić na wizytę kontrolna po 6tyg i niewiem czy psychicznie dam radę.
 
Do góry