reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama?

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Wiem i rozumiem Cię, ja też czasem chciałam żeby ktoś mnie obronił przed tym wszystkim. Jak dawniej matka przed krzywda.. Ale nikt nie mógł mnie ochronić.. Byłam pozostawiona sama sobie. Tak myślałam. Ale przecież gdyby nie wiara u nadzieja dawno bym oszalała..
Ja bardzo długo nie odzywałam się do niego.. Ale po rozmowie miałam ten sen. Tuliłam się do kogoś. On mnie kochal. Nie czułam bólu. Tylko miłość. Najpierw myślałam że to mój narzeczony ale jak się obudziłam i zinterpretowalam sen wiem ze to Bóg mi się śnił.. On mi dał siłę by to udźwignąć.. Jak miałam tylko Szymona byłam głupiutka jeszcze. Dopiero przy Oskarku doszło do mnie co powinno być oczywiste.. Zdrowe dziecko. Nie każdy docenia. Zdrowie również. Bóg mi go dał i doświadczylam ogromnej Miłości oskarka. Ten mały człowiek miał tyle miłości co gromada ludzi.. I to właśnie jest mój cud. Bo takiej miłości nie otrzymam już nigdy dlatego ze oskarrk był cudem. Kocham syna starszego a on mnie. Ale nigdy nie doświadczyłam z nim tego co oskarek. Mam tyle miłości w sobie ze chce pomagać innym dziecia. Dopiero oski mnie tego nauczył. Wiem ze był po coś w naszej rodzinie.. Dlatego kontynuuje wolę Boga.

Masz prawo być zła, masz prawo czuć się nie z rozumiana.. Bo jak nam dzieje się krzywda Chcemy być uchronieni. A jednak nie dzieje się nic by to zatrzymać rozumiem Cię naprawdę.
Wiem Jetkaa, wiem, że mnie rozumiesz. Az mi łzy popłynęły... Dziękuję

Przykro mi, że Oski nie mógł z wami zostac, że tyle bólu musieliście wszyscy doświadczyć. Bądź przy starszaku. Obydwoje siebie potrzebujecie. Z nim też możesz zbudować równie niesamowita relacje co z Oskim. Może będzie trudniej, ale to mozliwe

Ostatnia edycja:
reklama

Lauren88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej tak jak w temacie. Czy są mamy zmarlych dzieci ktorym dzieci zmarly?:( i czy zaszly w kolejna ciążę? Jak druga ciaza przebiegala? Po ilu zdecydowalyscie sie urodzic kolejne dziecko?
Moja historia jest prawie identyczna jak Twoja, pewnie nawet gdzies się minęliśmy na intensywnej w proko. U mnie córeczka z wielowadziem, żyła 19 mcy z czego 12 w Prokocimiu. Zmarła na początku 2019 roku. Tez mam starszego synka, generalnie jak czytałam Twoja historie to tak jakbym czytała swoją. Jak będziesz mieć ochotę to napisz na priv. Pozdrawiam

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Majka888 Smierc dziecka, Cesarskie cięcie a kolejna ciąża. Ciąża, poród, połóg 18
Ziombelek Dziwny-trudny temat Zwierzenia 5
agaM3 Układanie maluszka do snu na brzuszku a smierc łóżeczkowa. Co o tym sądzicie? Zdrowie 37
Gwiazdeczka1978 Nagła smierc łozeczkowa Zdrowie 16
P Plec dziecka ? Potrzebuję porady 2
kasiaagrabowska Czy na tym zdjęciu widać płeć dziecka? Ciąża, poród, połóg 6
Aniaanka Problem z przewinieciem 11 miesiecznego dziecka Potrzebuję porady 30
K Badania po stracie dziecka-Wrocław Potrzebuję porady 4
K Uznanie dziecka przed narodzinami przez USC Potrzebuję porady 13
Sandra_kaminska Ruchy dziecka 19tc Potrzebuję porady 7
Martynka90 Krwiak we wczesnej ciazy a dzwiganie dziecka Potrzebuję porady 4
R Dieta u 9 mięsiecznego dziecka Potrzebuję porady 4
nowamloda12 Ulewanie 10-Msc dziecka Potrzebuję porady 6
O Problem wychowawczy 15 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 10
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
Dmalw Ząbkowanie u 3,5 miesięcznego dziecka? Potrzebuję porady 57
V Zostawienie dziecka w szpitalu Potrzebuję porady 13
M Kolejna ciąża po martwym urodzeniu dziecka. Potrzebuję porady 13
andziaks0103 Płeć dziecka Ciąża, poród, połóg 2
R Rozwój dziecka Niemowlaki 10
Wiktoriapaaw Ruchy dziecka Potrzebuję porady 11
SylwiaG91 Wspieranie rozwoju dziecka Wychowanie 0
Marynia88 Karmienie dziecka piersią w ciąży Potrzebuję porady 22
Zosix Ruchy dziecka Potrzebuję porady 20
1 Ułozenie miednicowe dziecka w 27 tygodniu ciązy. Ciąża, poród, połóg 20
E Długość dziecka Potrzebuję porady 11
O Jadłospis 7 miesięcznego dziecka BB położna radzi mamom 4
Luizagr4 Mam dosyć macierzyństwa i dziecka Potrzebuję porady 163
Anzulika11 Wada serca dziecka od urodzenia Potrzebuję porady 9
Marynia88 Czy smarować czymś głębokie zadrapania u małego dziecka??? Potrzebuję porady 0
G Wzmożone ruchy dziecka Ciąża, poród, połóg 12
B Bunt 2latki w fazie rozwoju- jak okiełznać histerię? Potrzebuję porady 5
D Ruchy dziecka Ciąża, poród, połóg 3
klaaaudys Rozwój 8 msc dziecka. Potrzebuję porady 6
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
M Hipermobilności u dziecka Potrzebuję porady 4
M Marudzenie dziecka Potrzebuję porady 3
Ewelina2503 Tętno dziecka Potrzebuję porady 2
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 18
K Wymiary u dziecka. Potrzebuję porady 8
C Wieczorne pobudki u 10 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 5
B Waga dziecka w 26 tygodniu Potrzebuję porady 7
A Napinanie się dziecka Potrzebuję porady 7
Zonarolnika Płeć dziecka Potrzebuję porady 19
N Ruchy dziecka Potrzebuję porady 1
I Cesarskie cięcie, ułożenie pośladkowe dziecka Ciąża, poród, połóg 32
U Krótsza stopa u dziecka. Potrzebuję porady 2