reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śmieszne filmiki z dzidziołkami

reklama

klementynka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Coś mi się otworzyć nie chcą, napisane jest tylko że kradzież zasmuca Jezuska, pewno nie chcą żeby ludzie kopiowali ::)

Anulka59

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie tez ta historia co u ciebie Klementynko ale sprobuje na tej drugiej stronce moze sie uda.

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
ja też jestem w szoku !!!! i w ogóle bardzo wzruszający gest dzieciaka! ps.nie wiedziałam że ten "pęcherz"w którym znajduje się dziecko jest taki gruby.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Angel. Różne fajne/ śmieszne/ pouczające filmiki i zdjęcia związane z ciążą Dzieci urodzone w marcu 2012 14
Alajah Wasze Śmieszne sytuacje w ciąży spowodowane przez HORMONY ;-) Ciąża, poród, połóg 14
kitek81 śmieszne :) na poprawę humoru ! Dzieci urodzone w lutym 2012 9
VegaVega Śmieszne sytuacje w wykonaniu naszych dzieci. Dzieci urodzone w styczniu 2009 2
mamaBartoszka śmieszne zdjęcia dzieciaczków - konkurs godny polecenia Roczniaki i dwulatki 2
Kasiad Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2007 1079
T Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje Dzieci urodzone w maju 2006r. 127
agusia24 śmieszne dzieciaczki Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 2
gaga różne dziwne śmieszne testy Dzieci urodzone w sierpniu 2005 14
P Kto ma szczękoczułki a kto nibynóżki-trudne albo śmieszne pytania dzieci Dzieciaczki 16
Klaudiaxx Kursy online/filmiki instruktażowe Stycznióweczki 2021 14
W Filmiki naszych dzieci Rozwój i zabawy 2
W Filmiki naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2016 0
A Filmiki z naszymi dziećmi Dzieci rok po roku 0
karola1986-21 Śmiech to zdrowie! - filmiki, obrazki o tematyce dziecięcej ale i nie tylko. Dzieci urodzone w lipcu 2014 23
M filmiki z brzuszkowych zdjec i zdjec maluszkow??? Archiwum wrzesień 2012 1
B Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia Dzieci urodzone w październiku 2013 80
MamaWiktorii Filmiki z rehabilitacją metodą vojty lub bobath ! Wcześniaki 10
paulusia2209 fotki i filmiki:):) Dzieci urodzone w kwietniu 2012 246
elwis_m Fotki i filmiki Dzieci urodzone w lutym 4615
Kasiad Filmiki z naszymi dzieciaczkami :) Dzieci urodzone w lutym 2007 921
stokrotki Filmiki naszych dzieciaczków :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 7
Niuńka POWRóT DO FORMY - fILMIKI Z ćWICZENIAMI! Diety, diety 36