reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
12 276
Miasto
Bydgoszcz
Myślę, że to fajny wątek, co o tym myślicie:confused:

Na stworzenie takiego wątku natchnęła mnie sytuacja, która się wczoraj zdarzyła:

Mianowicie Oli siedząc na tapczanie i oglądając bajkę tak się zapatrzyła, że zapomniała zawołać siusiu i zrobiła mokrą plamę. Tomek wziął ją szybko do kibelka, bo zrobiła tylko trochę, żeby dokończyła i niosąc ją tak strofował: "no i co zrobiłaś?? przecież wiesz, że trzeba wołać!" A Oli na to zaczęła klepać go po ramieniu i powiedziała do niego: "spokojnie... spokojnie..." :-D:-D:-D
 
reklama
spokojnie,spokojnie :-D:-D:-D:-D

Milena przedwczoraj w telewizji ogladala ''Mini szanse na sukces'' z Doda. No i tam leciala piosenka ''dzaga'' (nie wiem czy to tak sie pisze). Ja z Milenka wyglupialam sie przy tej piosence i spiewalam ''niezla dzaga''. No i wczoraj. Milena cos narozrabiala, a ja do niej mowie ''niezla jestes'', a ona na to ''dzaga''.
 
Ostatnia edycja:
myślę, że to fajny wątek, co o tym myślicie:confused:

Na stworzenie takiego wątku natchnęła mnie sytuacja, która się wczoraj zdarzyła:

Mianowicie oli siedząc na tapczanie i oglądając bajkę tak się zapatrzyła, że zapomniała zawołać siusiu i zrobiła mokrą plamę. Tomek wziął ją szybko do kibelka, bo zrobiła tylko trochę, żeby dokończyła i niosąc ją tak strofował: "no i co zrobiłaś?? Przecież wiesz, że trzeba wołać!" a oli na to zaczęła klepać go po ramieniu i powiedziała do niego: "spokojnie... Spokojnie..." :-d:-d:-d

spokojnie,spokojnie :-d:-d:-d:-d

milena przedwczoraj w telewizji ogladala ''mini szanse na sukces'' z doda. No i tam leciala piosenka ''dzaga'' (nie wiem czy to tak sie pisze). Ja z milenka wyglupialam sie przy tej piosence i spiewalam ''niezla dzaga''. No i wczoraj. Milena cos narozrabiala, a ja do niej mowie ''niezla jestes'', a ona na to ''dzaga''.
:-d:-d:-d
 
Fajny wątek,uśmiałam sie.U nas nie tak spory zasób słów,ale i tak Kubula mnie rozwala niejednokrotnie.
 
reklama
Do góry