reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

reklama
Rozalka :-D Kubuś zaborczy :-D
Niedługo Wam synkowie będą mówić, że się z Wami ożenią jak będą duzi, a córki będą chciały za tatusiów wychodzić za mąż :tak:
 
to SZymonek ostatnio upodobał sobie: cio to? no i chodzi i się co chwila pyta i tak siedzimy a mał wszedł na kanapę usiadł koło mnie zajrzał mi w dekold i powiedział: cio to? popatrzyłw oczy: mama ała ciok ciok ( czyt. cmok) i pocałował.

zresztą co chwilę mnie całuje to taki efekt końcowy odstawienia ( został dwa nocne karmienia tak na marginesie)
 
Agusia, dobre z tym smsem :-D:-D:-D

A Szymuś chyba myśli, że jak wycałuje mamusi dydki, to dostanie dodatkową porcję ;-):laugh2:

Moje dziecko jest strasznie mięsożerne ostatnio, często woła do mnie "daj męśko amku". I jak podałam jej do ręki widelec z wielkim kawałem mięsa, to wzięła, pycho jej się roześmiało i zawołała szczęśliwa do mnie: "kocham cie!" Normalnie przypływ uczuć pod wpływem mięcha :-D
 
reklama
Do góry