reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

Julcia to mistrzyni rozbawiających tekstów;-)

Victor też ostatnio coś więcej mówi i zdarzyła się taka sytuacja, że coś nabroił i byłam zła i mówię do niego:
- Jak przyjedzie tata, to będziesz chodził jak zegarek - bo wiem, że jak mąż powie raz to jest większy respekt niż przed moim mówieniem.
A mój syn:
- Nie mamo, krokami...:rofl2:
 
reklama
haha:-D dzieciaki sa niezłe:-D

Huebk wczoraj do mojej mamy, która właczyła mu mini-mini kolo 11: "Babcia ale mialem fuksa! Trafiłem na Noddyego!":-D

Hubek robi kupkę i mówi do mnie: "Zobacz mam jaką krawędź wyrzeźbiłem pupą!":szok::-D
 
he he nie to teksciory pierwsza klasa!!!!
ja tez sie usmialam bo ostatnio odebralam kolege Lusi z przedszkolai(2 i pol roku ma) i we trojke jedziemy autobusem do kumpeli Klaudii. patrze a oni sobie buziaka daja, zaraz drugi, trzeci..az w koncu Laila mowi do niego w wolnym tlumaczeniu: "Luis, starczy, zaraz bedziemy dalej robic jak bedziemy w domu u Klaudii"
 
Hubek i Lusia boscy.


Kuby teksty z wczoraj
Przytula sie do brzucha,malutka go kopneła,a on "o serduszko ci bije"
Ja'To dzidzia puka do Ciebie"
K"O juz nie,moze jest z drugiej strony"i osłu****e moje plecy:-D
A jak mała znowu kopnęła,to mówi "o teraz sie chyba wykluwa":-D
 
reklama
Mam na sobie koszulkę z napisem REPLAY. Julia czyta:
- R, E, PE, L, A, Y, bluuuuzkaa.

:-D :-D :-D :-D :-D

Julia zobaczyła moje perfumy.
-Jak będę duża, to będę kupowała sobie perfumy, kosmetyki, kalkulatory i kawy.

:-D :confused: :-D :confused: :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry