reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

Przychodzi do mnie Stach:
- Pani doktor, urwało mi głowę
- oj, to nic Panu nie poradzę, chyba Pan umrze
-0 a zdążę powiadomić żonę??
- jeśl się pan pospieszy...
- EEEEEEEEEEEWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-D

Kuba mówi
-Bawilismy sie w szkołe w przedszkołu,Tomek był panem Dyrektorem,Maja Panią nauczycielką.
-A Ty kim byłeś?"
-No Panią Dyrektor:-D:rofl2::-D:rofl2:
 
reklama
to Emilka .....(przyszłą mojego brata dziewczyna z psem )

i Emilka do Dominika po obejrzeniu pieska "ale śliczny i słodki psiaczek podobny do Ciebie Dominik tylko ty masz mniej włosków " :eek::eek::eek:
 
Staś:
Mamo, czy ty naprawdę nie rozumiesz, że jak smarkam to bardzo bolą mnie nozdrza??!!

A to efekt oglądania ciekawskich- takie krótkie filmiki dla dzieci. Odpowiadają na różne ważne pytania:)
 
Hehe, Staś ma niezłe teksty.


Siedzimy w pokoju Oliwka, Paulina, ja i Tomek, nagle Oliwka wypaliła:
- Jak ktoś ma takie czerwone tu (i pokazała na krok) to ma okres.
My wszyscy zamilkliśmy w osłupieniu, więc Oliwka dalej kontynuowała:
- Paulina ma czasem okres... i mamusia ma czasem okres...
Jedyne co mi przyszło do głowy to zapytanie:
- Tatuś też?
- Nie tatuś nie ma okresu, bo jest chłopcem.
- A skąd ty o tym wszystkim wiesz??
- Z przedszkola!

:baffled: hm...
 
o matko szybko już temat przerobiła.

a wracając do tematu że Szymek musi nauczyć bawić się sam
-pobaw się sam proszę.
- mamo Kamil ma Maciusia ( to nasi sąsiedzi), babcia mama Mimego ( kot), Krystan ma komputer a ja z kim się mam bawić no pomyśl.
- no sam jak Harry z bajki wyobraża sobie że jego dinozaury potrafią się ruszać mówić a też jest sam
- mamo on ma starszą siostrę i babcię
- to jak Sam Sam bawi się sam zbiera wszędzie swojego Misia
- mamo jak będę miał 5 lat jak Sam Sam to będę bawić się sam OK wygrałaś

no i ręce opadł do podłogi.
 
he he SZYMUS:-D

KASIAD Lusia jak OLI obeznana w temacie i tez mowi ze tatus nie bo tatus jest mezczyzna, a na oytanie skad to wie odpowiada (jak zawsze zreszta) : od siebie samej! nasza madralki he he
 
reklama
Do góry