reklama

Śmieszne sytuacje

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez minozka, 13 Wrzesień 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

Co zrobiły wasze dzieciaczki śmiesznego (przypadkowego), czym rozbawiły Was i/lub całe towarzystwo?

W niedzielę, przy większej ilości rodziny (byliśmy u prababci) moja córcia jadła rosół...Ale za bardzo się rozpraszała, więc zaczęłam ją karmić. Pech chciał, że jak wkładałam jej łyżkę z zupą do buzi to kichnęła, makaron miałam "wszędzie": na bluzce, spodnaich a nawet brwiach. Uśmialiśmy się wszyscy po pachy.

2. żużaczek

żużaczek Gość

Mój synek na pytanie: czym nadziac nalesniki? odpowiedział : - Jak to czym? Widelcem!

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Mój synuś uwielbia komórki, czasem dostaje komórkę, żeby mógł sobie posłuchac dzwonków, bo to uwielbia. Oczywiście zawsze pod zadzorem. Ostatnio dorwał moją komórkę, którą przez nieuwagę zostawiłam na stole .Jakoś poradził sobie z blokadą i wcisnął zieloną słuchawkę.... ostatni wybierany numer na szczęście był do mojego męża. Mąż w pracy patrzy - wyświetla mu się mój numer, więc odbiera i pyta - no co tam? .... a w odpowiedzi słyczy gromkie MAMMA MIA zdziwionego synusia, który się nie spodziewał, że nagle usłyszy tatusia w telefonie... mąż się uśmiał do łez, a te mamma mia synuś potrafi powiedziec z taką intonacją, że faktycznie uśmiać się można.

pozdrawiam
    nikita

Poleć forum