reklama

Śmieszne teksty naszych dzieci

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez aga.task, 10 Październik 2016.

1. aga.task

aga.task Początkująca w BB

Hej. Jako, że jestem tu nowa, na początku chciałabym powitać wszystkie Panie, a następnie przeprosić, jeśli taki wątek był już poruszany na stronie. Dla mnie osobiście nie ma nic bardziej uroczego niż wesołe dzieci. Dlatego w tym miejscu chciałabym, żebyście drogie Panie napisały jakieś śmieszne, wzruszające, mądre ale również przerażające słowa Waszych dzieci lub Waszych znajomych. Zacznę może ja. Nigdy nie zapomnę jak moje dziecko powiedziało kiedyś do mnie:

"Jesteś mamusiu tak słodka, że żułabym Cię jak mambę owocową".

Podrzucajcie jakieś przykłady. Pośmiejmy się razem !!!

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

No to ja.napisze wzruszające...
    Pierwsze słowo, które powiedziała "MAMA"

3. reklama
  4. mokate66

mokate66 Fanka BB :)

Mój synek (2 latka) mówi ,,Anioł Stróż mnie chroni, bo on ma w niebie taką packę i odgania komary,, :)

5. złośka

złośka Fanka BB :)

A moja mała na dobrą zupkę mówi "pyszoczucha"- połączenie pysznego i łakomczucha;-)

6. aga.task

Hehe :) Ogólnie śmieszne są takie teksty jak dzieci skracają niektóre długie wyrazy np zamiast telewizor -tewizor, mikrofalówka - milówka. U mnie jest tak samo :)

7. szmaragdzia

szmaragdzia Początkująca w BB

Babcia Gabrysi dostała jakichś bóli w kręgosłupie i się skarżyła że nie może się schylać itd, a dzień później taki mój dialog z córką:
    Ja: pozbieraj zabawki
    Gabrysia: nie bo sie nie moge schylac

8. aga.task

Mnie osobiście bardzo urzekają dzieci, które w wypowiadają się na jakieś tematy w bardzo prosty, ale jakże głęboki jak na ich wiek sposób. Kiedyś pamiętam, koleżanka zapytała swojego synka, kto to jest przyjaciel. I on odpowiedział, że przyjaciel to taka osoba, która gdy widzi, że nie masz kredek to ci pożyczy choćby miała tylko jedną. Niby takie błache ale w ustach kilkulatka robi wrażenie.

Poleć forum