reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

mamolka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2009
Postów
2 335
Miasto
ok. Lublina
Chłopiec czy dziewczynka- zderzenie przeczucia z rzeczywistością :-)

Czuję, że urodzi się:


Salomii (32) chłopiec
Cristalrose chłopiec

myangel chłopiec
little pony dziewczynka
kotkanadachu dziewczynka
aluśka :) dziewczynka
Wiolcia_6 chłopiec
mamolka dziewczynka
firenka chłopiec
hałabała dziewczynka

ewwe chłopiec
Bodzinka chłopiec
missiiss1301 chłopiec
Elena chłopiec
szwarou chłopiec
Majkaa dziewczynka
kbetina chłopiec
joamar chłopiec
:) Anka :) chłopiec

sarka dziewczynka

agbar chłopiec
kejcikm dziewczynka

Tunia85 chłopiec

malakarolina2 dziewczynka
Lothien dziewczynka
kasia39 chłopiec
asia1981 dziewczynka
sunnflower dziewczynka
doti_00 chłopiec
madziara158 dziewczynka
anka84200 dziewczynka
Ha-NN-aH dziewczynka



Zapraszam do zabawy. Podawajcie wasze typy a ja ponakładam informacje do tabelki :) Sprawdźmy, ile ma się przeczucie do rzeczywistości :-) Ogłoszenie wyniku- w dniu narodzin ostatniej grudniowe kruszyny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj widze ze chlopcy rzadza :D - ja tez mam takie przeczucie chociaz nie obraze sie jak bedzie kolejna dziewczynka :D
 
chłopak na 100%

Z corką też wiedziałam od razu chociaż wszyscy mi wmawiali, że chłopak....
 
U mnie napewno jedno... a juz myślalam bo mama miała bliźniaki, babcia miała, ciotka miała, kuzynka dwa razy... ale u nas jedno :)
 
Wiolcia mialas juz usg?

Ja sie wybieram i wybieram ;)
wlasnie chcialabym zobaczyc wasze brzuszki co by porownac :) Wiolcia nasze ciaze roznia sie tylko 4 dniami ;-)
 
reklama
myangel ze mną to skomplikowana sprawa :) Miałam już dwa razy USG. U lekarza A. (6 tydzien) który wyznaczyl tydzień ciąży na 6 i termin na 28 listopada i u lekarza B (w 7 tyg. i 6 dniu) który wyznaczył tydzień ciązy na 6 tydzien i termin porodu na 4 grudnia :) Więc... ja nic juz nie wiem :) Szukam lekarza na stałe i sie okaże ;) No zdjęcie brzucha mogę wieczorem wrzucić tylko się nie przestrasz ;)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry