reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

smoczek, smoczek, smoczek...

reklama
mam ten sam smoczek w domu, dostalam w prezencie od ktoregos z przyjaciol, ktorzy odwiedzali maluszka, jeszcze nie byl uzywany, ale na wszelki wypadek uwazam, ze kazdy powinien miec w domu
 
Tez uwazam, ze lepiej miec niz nie miec- nigdy niewiadomo co sie zdarzy. A smoczek to groszowe sprawy. Ten wspomniany wczesniej z akuku jets tani i porzadny, warto się zaopatrzyć
 
wiesz,mnie przekonała ta gumka ortodontyczna w smoczku akuku, a jest to polska firma, więc produkt jest tanszy, bo nie dochodzi nam koszt transportu jak w przypadku marek zagranicznych, ot cała filozofia:)
 
Moja sama odrzuciła jakieś 2 msce temu więc w gorszych momentach jej nie podawałam i mamy spokój :)

Ludzie w otoczeniu zwykle obcinali końcówkę i mówili, że zwierzak pogryzł albo że ktos popsuł i działało.
 
Do góry