reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smoczek z butelki po szpitalu

szwabens

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
106
Moja córka przez miesiąc karmiona była butelką ze smoczkiem szpitalnym (jak na ponizszym zdjeciu). Teraz ciężko jej się przestawić na butelkę Lovi. Czy któraś z Was sprawdzała, jaka butelka jest najbliższa temu smoczkowi? Wydaje mi się, że końcowka jest dośc miękka.
 

Załączniki

  • IMG_2922.png
    IMG_2922.png
    26,9 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Akurat jestem w temacie. Mój w szpitalu je różowymi Beldico i wielorazowym z Medeli, ale z tego z Medeli strasznie leci, jeszcze nie zassa, a już buzia zalana tym, co wylatuje :/

Kupiłak aventa, dr Browns, lovi, canpola i będę sprawdzać metodą prób i błędów 🙈 jeszcze lansinoha i neno mam na liście do kupienia. W szpitalu powiedzieli, że najlepiej dr Browns albo neno, to dzieci ciągną. Tak na moje własne palce to wydaje mi się, że Canpol jest za twardy.
 
reklama
Moja gapcia się krztusiła z każdej butelki po szpitalnych smoczkach NUK. Każdy był dla niej za szybki. Sprawdzaliśmy Lovi, Browns, Avent, Canpol, Tommy Tipe i żadna sie nie nadała. U nas perełką okazały się butelki Difrax, naprawdę. Na początku jadła z tradycyjnej wąskiej, ale potem łapała za dużo smoka. Teraz jemy z szerokich butelek Difrax. Ta węższa jest polecana właśnie dla wcześniaków.

Polecam z czystym sumieniem, tym bardziej że my mamy też problem z krtanią, a z tej butelki sobie radziła i zaczyna jeść coraz więcej z każdym dniem 🙂
 
Do góry