reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

smoczek

pomocy jaki wybrac smoczek dla bobaska ????????????????jakiej firmy???????dodam ze z nuka sie nie sprawdzil:no:
 
reklama
Justynka a moze chodzi o numer smoczka mój smyk niexhciał pic z butli i w końcu dalismy Avent 6+ i traz ciagnie az miło. na poczatek spróbuj dac herbatki koperkowej jest smaczna i moze zachecic
 
mam pytanko moj 2 mies synek nie chce chycic sie smoka:no: a czasem chce go nim zajac zeby tyle nie wisial mi na piersi i mial juz dluzsze przerwy bo on tylko cyca i tak sobie cycka a jak go odstawiam to placz smoczki mialam z nuka i awanta i ztej najlepiej lapie a moze sa lepsze ????????????? a zauwazylam ze koncowka musi byc kragla bo sciety smok nie sprawdza sie:tak::sorry2::confused:
 
Mój maluszek ma smoka Tommee Tippee. Ma okrągłą końcówkę i (podobno) kształtem i sposobem ssania przypomina brodawkę, co ma zapobiegać zaburzaniu odruchu ssania. Jest jednak dosyć długi i na początku trudno bylo małemu się do niego przekonać. Nauczył się ssać na NUK, a potem dałam mu ten.
 
hej,
my używamy smoczka NUBY są okrągłe i ze sciętą końcówką (tzw. ortodonytczne) nuby też imitują naturalne ssanie jak z piersi,
mały go ssie ale trzeba mu go przytrzymać bo tak to mu wypada, ale to lepsze niż ciągłe wiszenie na cycu ;-)
 
reklama
witam wszystkie mamusie,
ja jestem w 34tygodniu ciąży, jesteśmy właśnie na etapie dokompletowania wyprawki, dlatego zwracam się do Was z pytaniem, jako ze macie już swoje pociechy i możecie się wypowiedzieć na ten temat...
chodzi o kupno smoczka i butelki dla noworodka. Wiem, że są smoczki silikonowe, kauczukowe, z okrągłym zakończeniem i ściętym... poradźcie, jaki smoczek wybrać?? mówi się ze przez pierwsze 6tygodni nie podaje się w ogóle smoczka, ale chce mieć już w zapasie...
no i druga sprawa - butelka do karmienia. Z tym jest jeszcze gorzej! ja bym wzięła tą, która najbardziej mi się spodoba... i dopasować do niej smoka... koszmar! pomóżcie! jakie kryteria bierze się pod uwagę??
 
Do góry