reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

smoczki, butelki i laktator MEDELA

Uświadomiłyście mnie właśnie co do ssania raczki. Poczytałam sobie i macie racje. Nie czytałam nic wcześniej na ten temat bo poszłam za radą położnej. Okazuje się, że nie miała racji. W internecie piszą, że bardziej niepokojącym objawem jest to jak malec tego nie robi. Wszystko jasne. Dzięki!
A co do podawania raz na jakis czas MM to musze rozwazyc ten pomysl, bo wydaje się całkiem ok. Czy powinnam się konsultować z położna przed podaniem mm ??
A gdzie mieszkasz? Bo wiem że w Angli
Taka nie wiedzę maja:D
Ja się nie konsultowalam:)
Raz dali małemu Bebilon w szpitalu bo poprosilam jak nie dawalam rady z bolem sutek nic mu nie było i taki kupiłam w razie w;)
Ale to daje naprawdę raz kiedyś kiedyś jak wychodzę sama na zakupy;)
Tak to cały czas na piersi
A skąd położna będzie wiedzieć jakie mleko przypasuje:)
Kup jakie uważasz i obserwuj najwyżej zmienisz:)
Wydaje mi się że to lepsze niż ściąganie bo szkoda twojego mleczka:)
 
reklama
Uświadomiłyście mnie właśnie co do ssania raczki. Poczytałam sobie i macie racje. Nie czytałam nic wcześniej na ten temat bo poszłam za radą położnej. Okazuje się, że nie miała racji. W internecie piszą, że bardziej niepokojącym objawem jest to jak malec tego nie robi. Wszystko jasne. Dzięki!
A co do podawania raz na jakis czas MM to musze rozwazyc ten pomysl, bo wydaje się całkiem ok. Czy powinnam się konsultować z położna przed podaniem mm ??
Po co będziesz konsultowala z położną odnośnie mleka? Chcesz słyszeć pierś piers jeszcze raz pierś. Kup mleko mm i karm, no i oczywiście sprawdź czy my nie szkodzi. Bo będzie może tak ze kilka krotnie będziesz musiała zmienić żeby dopasować.
 
Joasia w 15 min 40 ml to w całe nie jest mało:) początki z laktatorem sa trudne ale sie przyzwyczaisz, zaopatrz sie w jakies przekąski, cos do picia i spróbuj sie wyluzować podczas odciągania:) ja uważam ze lepiej odciągnąć od czasu do czasu mleko zamiast podawać mm jesli chcesz karmić piersią ale to Ty decydujesz co jest lepsze dla Twojego maluszka. Jesli masz laktator medeli, mozesz dokupić smoczki "calma" do butelek dziecko musi sie troche namęczyć i ssać bo mlesio nie poleci jak w zwykłym smoczku, przez co zwiększa szanse ze maluch nie wybierze butli zamiast cyca :) powodzenia
 
Joasia w 15 min 40 ml to w całe nie jest mało:) początki z laktatorem sa trudne ale sie przyzwyczaisz, zaopatrz sie w jakies przekąski, cos do picia i spróbuj sie wyluzować podczas odciągania:) ja uważam ze lepiej odciągnąć od czasu do czasu mleko zamiast podawać mm jesli chcesz karmić piersią ale to Ty decydujesz co jest lepsze dla Twojego maluszka. Jesli masz laktator medeli, mozesz dokupić smoczki "calma" do butelek dziecko musi sie troche namęczyć i ssać bo mlesio nie poleci jak w zwykłym smoczku, przez co zwiększa szanse ze maluch nie wybierze butli zamiast cyca :) powodzenia
A ja daje raz na miesiąc butelkę i dalej karmie piersia aż mi cieknie bez pieluchy się nie obedzie;)
Ja mam butle aventa i smoczki takie jak pierś;)
Ale synek i tak za piersią to się trzesie;))
 
reklama
Ja potrzebuje bez protein mleka, a takie są na receptę. Ja mieszkam w Szwecji i tu do wielu rzeczy podchodzą zupełnie inaczej niż w Polsce. W czwaretk dostanę recepte i zobaczymy czy córeczka będzie tolerowała to mleko.
Już zmieniłam butelke z takim bardziej normalnym smoczkiem i mała szybko załapała.
Mogę zapisać się w końcu do fryzjera! <jupi>
 
Do góry