reklama

Smog - czy nosicie maseczki w ciąży?

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez Jasmina88, 6 Listopad 2015.

1. Jasmina88

Jasmina88 Fanka BB :)

Mój Mąż bardzo nalega na to, żebym chodziła do pracy w maseczce, bo normy smogowe są zatrważające. Dziewczyny z Krakowa, jak sobie radzicie?

2. zmiana

zmiana Zaangażowana w BB

Ja przeszukuje internet coby najlepsza maseczkę znaleźć. Inaczej trudno sobie ten sezon w Krk wyobrazić jak smog aż gryzie w oczy.

3. reklama
  4. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Ja już nie jestem w ciąży, a maseczkę jak najbardziej bym nosiła gdybym miała - jak tylko się pojawią to kupię, żeby mieć na następny smog - bo wiadomo, że to się na pewno powtórzy.. Szukałam też maski dla 3 miesięcznej córki, ale kurczę nic nie ma. Na spacer nie wychodzimy oczywiście w smogu, ale do lekarza na szczepienie itp czasem trzeba niestety wyjść :( Poza tym, na ten weekend w piątek uciekliśmy w góry (co też polecam ciężarówkom).

5. natalia.zkrk

natalia.zkrk Zaciekawiona BB

czy w ciąży czy nie polecam maski antysmogowe! Podczas tego co się dzieje w Krakowie warto!

6. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Ja mam dwie maski
    Antysmogowe ale kupowałam na ebay. W Polsce są maski słabej jakości

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

7. Maria1511

Maria1511 Początkująca w BB

Ja dużo biegam i do biegania używam maski Respro. Bardzo fajna jest. Różnica między bieganiem w masce a bez niej jest kolosalna...a myślę że będąc w ciąży w masce chodziłabym przy każdym wyjściu z domu

8. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Jedna z masek jest respro właśnie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum