reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y i wiadomości z porodówek i nie tylko BEZ KOMENTARZY

reklama
Sms od Justynki1

Kalina ma pękniety prawy obojczyk i musi mieć usztywnioną rękę, ale chyba ją nie boli bo nie płacze i ucho do powtórnego badania. Zła jestem:-(ja ogónie dobrze, troche pobolewa jedna szew i czasem brzuch ale nie ma porównania do pierwszego porodu.


Nie wiem dlaczego niunia ma pękniety obojczyk, zapytałam ale jeszcze nie odpisała.
Trzymamy kciuki za Kalinkę... żeby ją nie bolało i szybko się zagoiło.
 
Hej dziewczyny. Ja dalej na porodowce juz 9 godzine. Skurcze byly nie do zniesienia, skusilam sie wiec na epidural;)). Niebo lepiej!!!! Dla tych ktore jeszcze nie rodzily- proscie o epka tak szybko jak to tylko mozliwe;)!
Cisnienie mi caly czas spada. Teraz mam 96/44. Probuja mi podniesc, ale nic z tego. Troche sie tym martwie:(. Powiedzieli, ze do 7 rano powinnam urodzic.To jeszcze Cale 8 h!!! Na razie rozwarcie na 4cm. Jestem glodnaaaaaaa!!!!!!
 
wiadomość od AgatkiT z przed chwili:

"Byłam u gina na ktg. Miałam mocne regularne skurcze. Dostałam skierowanie do szpitala. Tu ktg wykazało mocne skurcze ale już nieregularne. Rozwarcie na 3cm. Mam cały czas chodzić. Chyba te spacery coś dają bo mam takie bóle podbrzusza. Lekarz mówi że to dobrze bo prowokuję rozwarcie. Kiepsko się czuję - słabo mi i mam mdłości. Ale to niby ze stresu! Mam nadzieję że się nade mną zlitują i wywołają poród. 3majcie kciuki! Jak do jutra nie urodzę to się załamie! Dam znać jak coś się zmieni. Buziaki dla Wszystkich Czerwcówek"

trzymamy mocno za Ciebie kciuki Kochana, już niedługo utulisz swojego Antosia ;)
 
Mam wiadomości od Agaty R

Zapomniałam Wam napisać, że Agata w zeszły pn miała jeszcze jedno łyżeczkowanie i dostała 2 jednostki krwi, a Antoś miał żółtaczkę (bilirubina 16,8)

A świeże wiadomości są takie, że u Antosia żółtaczka jeszcze się utrzymuje (bilirubina 15,83), jutro mają konsultację w Centrum Zdrowia Dziecka ze względu na te problemy z oddychaniem przy porodzie (i wcześniejsze spadki tętna).
Agata miała konsultację w Instytucie Hematologii, bo po przetoczeniu 4 jednostek krwi nadal hemoglobina tylko 9,7. Będzie dostawać zastrzyki z żelaza. Psychicznie niestety siada, ale wie, że tak być musi...

Agata ściskamy Cię mocno!!!
 
to ja napisze co u AgatyT (z wczorajszego wieczora):

"Po 10h męczarni całej kroplówce Oxy rozwarcie nic nie ruszyło! Nadal 3 cm. Męczę się ze skurczami co 3 min. Na ktg pokazywało wysokie 127. Jestem wykończona! :( zjadłam kolację i mam teraz spać ale niby jak skoro mam takie kure.wsko silne skurcze?! Jestem załamana..."

Trzymamy kciuki za Ciebie Agato &&&&&&&
 
reklama
pisałam właśnie z naszą AgatąT :

"Dziś miałam dzień przerwy. Mam lekkie skurcze ale nieregularne. Jutro mam mieć kolejną prowokację. Nie wiem tylko czy kroplówka czy cewnik. Dowiem się na wizycie rano. Fizycznie daje radę gorzej psychicznie :( A jak u Ciebie? Kiedy Tymek przyjdzie na świat? Mam nadzieję że nie wyprzedzi mojego Antka ;) dzięki Kochana za wsparcie! Proszę jutro o kciuki! Buziaki!"

napisałam jej że ma się nie martwić bo mojemu Tymciowi się widocznie nie śpieszy i Antek na pewno będzie pierwszy po 2 stronie brzuszka, no i że kciuki wszystkie trzymamy za nią już od teraz ;)
 
Do góry