reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y,wiadomosci,czyli goraca linia lipcoweczek-BEZ KOMENTARZA

kama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2009
Postów
3 194
Zamieszczajmy tu sms-y i wiadomsci ze szpitali, porodowek,czy tez wszelkie nagłe wypadki!

KOMENTARZE na forum ogolnym :tak:
 
reklama
wiadomosc od dzameny:
"ja do 4 mialam bole,ale do 7 jakos przelazilam.narazie sie w miare uspokoilo w nocy mialam juz regularne skurcze co 7min ale nazarlam sie nospy i leze a co dalej to zobaczymy,czekam na rozwój akscji. "
 
sms od agatki natalii wyslany do emih i przekazany do mnie bo emih nie ma chwilowo kompa:

"czesc Emilka.zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. maly ma slabe tetno.pozdrow dziewczyny, a tym co urodzily pogratuluj.pozdrawiam agatka-natalia"
 
sms od agatki natalii z ostatniej chwili"

"louise jutro mam cc strasznie sie boje.dziewczyny trzymajcie kciuki. pozdrawiam"
 
Od Maruśki
Hej my nadal w szpitalu. Ale jutro w końcu do domku!Młody urodził się bardzo malutki i przez pierwsze dni nie chciał jeść, dostawał kroplówkę. Szczęśliwie zaskoczył i już ładnie je. Jest zdrowy. Po miesiącu w szpitalu czas do domu...:-)uff Trzymam kciuki za Vanilkę, ale nie zazdroszczę. Wolałabym naturalnie rodzić.
 
sms od Vanilki " No już cycamy sobie od godziny :-) cc super! ale jestem szczęśliwa! buziaczki dla was"
 
napisałam do Vanilki gratulacje od nas i pozdrowienia i że dziewczyny juro maja cesarki to mi odpisała madzik ma jutro cc? ale super! życz jej powodzenia! a Dawidek ciągle na cycu hihi
 
zapytałam Vanilkę jak się czuję i jaki duży jest Dawidek 3490 taki fajny klops na buzi. potem ci foto wyśle. nos ma zadarty hihi. narazie to śpi i je. ja czuję się super! za godzinkę już wstaję. oj kochana ródz już bo bez brzuszka tak miło :-)
 
Info od Oczekiwanie :

Odeszly jej wody i jest w szpitalu wiec dzis chyba na swiecie pojawi sie KACPEREK

KTG pokazuje 80 ale czekaja az poczuje sama skurcze :)

jak bede wiedziala cos wiecej bede pisac
 
reklama
u mnie noc ale dostalam kolejne info od Oczekiwanie :

Lezy pod kroplowka i czeka na regularne skurcze bo ich nie czuje.

Kacperek za 3 h powinien byc juz na swiecie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry