reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y,wiadomosci,czyli goraca linia lipcoweczek-BEZ KOMENTARZA

Sms-ek od Aisim:


"Przepraszam za zwłokę, bolało ale naprawdę warto kobitki! Martynka przyszła na świat porodem naturalnym o 15.40! Waga 4070g, 60cm, 9pkt- troszkę była sina bo była owinięta pępowiną! Staram się ją przystawiać do cyca ale początki są trudne. Ściskam WAs mocno i trzymam kciuki za kolejne mamuski!"
 
reklama
sms od justy:

"Dziękujemy za pozdrowienia, Ala urodziła się 2810g i 54, czujemy się dobrze choć ja strasznie zmęczona bo Alicja ciągle na cycu wisi, pozdrawiam:)"
 
sms od naszej emih;
a jednak urodziłam wczesniej-tj dziś o 10 .To była masakra -18 godz!
4300g:-DElenka dostała 10 pkt i ma 58 cm i w koncu śpi:-D
 
Od Emih
Dziękuję za życzenia. Czuję się już dobrze. Maleńka- a raczej największa na oddziale Elenka -tylko śpi i je. Pozdrów wszystkie dziewczyny ode mnie.
 
od Rusi:
dzis o 12:36 przyszedl na swiat kochaniutki Gracjan. wazy 3720 i mierzy 57cm, jest grzeczniutki, ciumka cyca.. i spi... Oboje czujemy sie bdb :) ... jutro postaram sie napisac wiecej szczegolow-sciskam :*

gratulujemy Rusi i zyczymy zdrowka dla niej i Gracjanka :-)
 
sms od dzameny

jestem caly czas w szpitalu na tej samej sali a nawet lozku na ktorym lezala nasza kochana tetina juz sie poznalysmy na zywo i dzis tez ma wejsc' u mnie 5 cm rozwarcia ale zero skurczy i w poniedzialek od rana jesli nic nie ruszy to robia indukcje a ja sie tak boje ze szok zeby nie bylo tak jak z filipem 19 godz i oxy. a co u was. pozdrawiam i sle buziaki ktore juz rozpakowane
 
sms od Ewcik

nic się nie ruszyło, , mam już dość szpitala, tym bardziej w te upały, jutro znowu badanie przez ordynatora i jego rzeźnickie łapy:-(
 
sms od Ewcik, po tym jak zapytałam jak tam wywoływanie:

cofnęli mnie na oddział, po 8,5 godz leżenia pod ktg, zbyt mały postęp:-( zmęczona jestem

napisałam, że kciuki trzymam, oby samo się coś ruszyło
 
reklama
Od Jedyneczki
Jestem na patologii, 1 cm rozwarcia, dostałam rycynę, zastrzyk w poopala i miałam test oxy a teraz czekamy.Ale śluz podbarwiony się pojawił, więc mam nadzieję, że coś się ruszy. Dostałam też zupkę, ale przez rycynę już po zupce. Więc M wysłałam i mam hamburgerka z MC:-) Gorąc tu straszny a jaka nuda bez bb!To tyle, jakby co dam znać. Papatki Dziewczynki.
 
Do góry