reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y,wiadomosci,czyli goraca linia lipcoweczek-BEZ KOMENTARZA

Sms od MRUCZKI
godz 5.30:​
"Hej, leżę na patologii, bo mam plamienia i już nie chcieli mnie wypuścić. Wrócę dopiero jak urodzę :) ale nie wiadomo kiedy. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek"

godz 9:42
"Ale męczarnia, bóle z krzyża od 1.30. i rozwarcie na palec :-S Jakos chyba nie maja pomysłu na przyspieszenie"​
 
Ostatnia edycja:
reklama
sms od supcio
:-)Chciałam tylko przekazać że o 6 mój mały przyszedł na świat-cc bo gineło mu tętno i szybka akcja była .Waży 3700 i ma 53 cm. Ja topie się w sali teraz.SupciO
 



sms od MRUCZKI:


"17.07. godz 18.05, 3470, 55cm 10pkt, poród strasznie ciężki ze względu na bóle krzyżowe, ale warto :-D"
 
Witajcie

troszke mnie Tu nie bylo....ale nie bijcie...ehhe

Przynosze Dobre Wiesci.....

Dnia 15 lipca po 5 dniach od terminku porodu Urodzilam
1_jupi.gif
1_jupi.gif


Synka-Witolda Jana. Przez SN o 13.21 Ma 3879g i 56cm
biggrin.gif


Szybki i sprawny Porod bo zaczelam rodzic o 8 rano a o 13 juz maly byl na Swiecie.....chyba go Tatus w Nocy postraszyl hihi bo wyprobowalam 1 ze sposobow czyli sexik...

Gratuluje Wszytskim Mamusia
1_cmok.gif
1_cmok.gif
ktore juz urodzily a za reszte Trzyma kciuki!!!!
1_jupi.gif
 
OD MALEWY

"Cześć dziewczyny, my cały czas w szpitalu :-( Olcia ma żółtaczkę i już 3 dzień pod lampami leży. A ja mam dolinę straszną bo leżę sama i ani jednej ani drugiej córci. Umieram z tęsknoty za nimi. Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze! Pozdrawiam. Malewa"
 
Wczoraj o godz. 17 dostalam sms od KACPEREK I FASOLKA

"Chciałabym poinformować że dzisiaj o godzinie 16 przyszła na swiat moja córeczka Martynka, waży 3560 i mierzy 54 ale nie obyło sie bez pomocy oksytocyny"
 
Do góry