reklama

SMSowe wieści !!!!!!

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez dorotak, 19 Październik 2006.

1. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Właśnie odebrałam smsa od Moniki M., co prawda napisany o godz. 13:02, ale ja sierota akurat dziś zapomniałam zabrać ze sobą telefonu :frown: :wściekła/y: (co bardzo rzadko mi się zdarza :dry:) a dopiero dotarłam do domu.
    Wybaczcie to spóźnienie :sorry: ......

Więc to jego treść: "Witaj Dorotko! Właśnie razem z mężem jedziemy na porodówkę. Skórcze co 3-5 min. Trzymajcie za nas kciuki! Może za kilka godzin będę tuliła swoje maleństwo :)"

Ciekawe co u niej teraz :confused:, może już po wszystkim, czekam na dalsze wieści bo sama nie będę przeszkadzać.
    Jak będę coś wiedziała to dam znać.

No i zaczęło się ..... :-) :-)

2. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Hej....tu obowiązuje kolejeczka;-) jeszcze nie wszystkie październiczowki sie rozdwoily a tu listopad zaczyna rodzic? nie no....tak być nie moze:-)

A tak serio....POWODZENIA DLA Moniki M.:-)

3. reklama
  4. Patija

Patija Mamusia Krecika i Lusi

Teraz pewnie conajmniej raz w tygodniu taka niespodzianka nas czeka jak juz sie zaczeło:-) Także przesyłam pozdrowienia dla Moniki i jej dzidziusia. Trzymajcie się!!!

5. megusek

megusek Fanka BB :)

Ojej zaczyna sie :) Oby wszystko poszlo dobrze :) Dorota ale masz odpowiedzialne zadanie. Chyba sobie musisz kaburke do paska z telefonem przypiac ;-)

6. Nieistotna

Nieistotna Grudniowa Mama'06 Terminator

Listopadowki rozdwajają się.. ojej zaczeło się :) Az ciezko w to uwierzyc :)
    Trzymam za was wszystkie kciuki i bede wyczekiwac pierwszych waszych maluszkow :)

7. monikak_80

monikak_80 Fanka BB :)

moj Boze.... na kiedy Ona miala termin??? Aaaaa no i zaczyna sie jazda. Lekko przerazajace! Powodzenia dla imienniczki

8. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Podpatrzyłam na listę stworzoną przez megusek, z której wynika że Monika M. ma termin na 7.11

9. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Kurcze przeleciał mi dreszcz po plecach z góry na dół i z powrotem. Czeka nas jazda bez trzymanki i nie ma już odwrotu, machina ruszyła.

Monika trzymamy kciuki mocno, mocno!!!

10. reklama
  11. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

rany zaczelo sie :-) super teraz to juz z gorki ;-)
    trzymam kciuki za monike i jej malucha :-)

12. maja33

maja33 Gość

ojejku jejku, zaczeło się, mi też dreszcz emocji przeleciał po plecach, trzymam ogromniaste kciuki za ciebie Moniczko i maleństwo:tak:

Poleć forum