reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSowe wieści !!!!!!

dorotak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2005
Postów
1 570
Miasto
Dukla /Podkarpacie
Właśnie odebrałam smsa od Moniki M., co prawda napisany o godz. 13:02, ale ja sierota akurat dziś zapomniałam zabrać ze sobą telefonu :frown: :wściekła/y: (co bardzo rzadko mi się zdarza :dry:) a dopiero dotarłam do domu.
Wybaczcie to spóźnienie :sorry: ......

Więc to jego treść: "Witaj Dorotko! Właśnie razem z mężem jedziemy na porodówkę. Skórcze co 3-5 min. Trzymajcie za nas kciuki! Może za kilka godzin będę tuliła swoje maleństwo :)"

Ciekawe co u niej teraz :confused:, może już po wszystkim, czekam na dalsze wieści bo sama nie będę przeszkadzać.
Jak będę coś wiedziała to dam znać.

No i zaczęło się ..... :-) :-)
 
reklama
Hej....tu obowiązuje kolejeczka;-) jeszcze nie wszystkie październiczowki sie rozdwoily a tu listopad zaczyna rodzic? nie no....tak być nie moze:-)

A tak serio....POWODZENIA DLA Moniki M.:-)
 
Ojej zaczyna sie :) Oby wszystko poszlo dobrze :) Dorota ale masz odpowiedzialne zadanie. Chyba sobie musisz kaburke do paska z telefonem przypiac ;-)
 
Listopadowki rozdwajają się.. ojej zaczeło się :) Az ciezko w to uwierzyc :)
Trzymam za was wszystkie kciuki i bede wyczekiwac pierwszych waszych maluszkow :)
 
Kurcze przeleciał mi dreszcz po plecach z góry na dół i z powrotem. Czeka nas jazda bez trzymanki i nie ma już odwrotu, machina ruszyła.

Monika trzymamy kciuki mocno, mocno!!!
 
reklama
ojejku jejku, zaczeło się, mi też dreszcz emocji przeleciał po plecach, trzymam ogromniaste kciuki za ciebie Moniczko i maleństwo:tak:
 
Do góry