reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

spytałam Maonki jak sie czuje i ze oprocz Ali nie mamy jeszcza innych Bąbelkow kwietniowych:

" to teraz zaczna sie porody jeden za drugim bo juz kwiecien. czuje sie dobrze, juz chodze. troche gorzej z siedzeniem bo mam szew na szwie. a twoja margolcia to straszny uparciuch:-)"
 
reklama
"Wesołych Świąt. Aby w te Święta przybyło nam jak najwięcej zajączków.
Życzy Alicja z mamą- Maonką.
Obie mamy się bardzo dobrze, mała to prawdziwy aniołek.
Płacze tylko przy zmianie pampersa.
Może uda nam się już jutro wyjść ze szpitala :)"
 
SMS od Ilony1985 (dostałam go wczoraj o 23:16, ale juz spalam więc wklejam z opoźnieniem)

"hejka tu ilona1985 z baby boom, wczoraj (tj. 02.04 przyp.red.:)) o 10 rano silami natury na świat w 39 i 5 dniu przyszedł mój Gabrielek. Miał 3200g i 59cm. 10 pkt Apgar.m Jest cudowny. papa
 
Sms od Agi:

Hej tu AgaSz-r z BB, zostajemy w szpitalu. Mam dostac OCT i możliwe,że jeszcze dzisiaj urodzę. Teraz czekam bo wszystkie łóżka porodowe zajęte:)

odpisałam,że trzymamy kciuki aby akcja sie rozkręciła:)
 
Sms od AgiSz-r:)

O 15:20 urodził się Marek Kazimierz. 3900g, 56cm, 9pkt.

oczywiście odpisałam,że gratulujemy i żeby do nas jak najszybciej wracała:):tak:
 
Sms od Elmy.

"Jest super! Melissa fiknęła i bedę rodzic naturalnie! Ciekawe kiedy wyjde, najwyżej wyjde na własne żadanie. Ale sie ciesze. Marudza tylko,ze troche mala jest, ale tak to luz. Jestem cala happy. rozwarcie na 3cm"

odpisałam,że super wieści i ,że cieszymy sie razem z nią:)
 
Sms od Dagsili

"Ja po ktg, czekam na usg, czekam na swojego lekarza. Jeszcze nic sie nie dzieje....kroplówki brak:-(, poki co czekam"


odpisałam, że wszystkie trzymamy kciuki, aby dali jej sie szybko spotkac z Margolcią.
 
Sms od Dagsilki:

No i dupa.Leze do piatku na obserwacji czekajac na cud- skurczy brak, szyjka twarda i zamknieta.Jak do piatku nic sie nie ruszy cesarka. O ile oczywiscie to co mowi moj lekarz to prawda a coraz mniej wierze w cokolwiek.Kacper napisze cos wiecej... Mi sie tylko znowu wyc chce. No i zarcie do dupy...


Bidula:no:
 
Ostatnia edycja:
Chciałam wlaśnie wkleic tego sms-a od Dagsilki, ale widzę ,że Katik juz to zrobiła. Bidulka. Napisałam jej ,że strasznie nam jej szkoda i ,że durni na co oni czekaja. Czy nie mogą dac jej oxy. Tylko ja tak męczą tym czekaniem.

Odp. od Dagi " Nie chca mi dac nic bo zero akcji...ja już w ogóle nie rozumiem nic. Jak w pt nie zaczna ciąc , ide do domu i tam będę czekała na skurcze, wody lub te 14 dni po....jest mi tak przykro...."

Jejku tak mi jej żal....
 
reklama
Do góry