reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

sms od kittek

" Od dzis jestesmy szczesliwymi rodzicami Majeczki. Nasz skarb urodzil sie o 10:25, wazy 3760 i ma 56cm. Porod byl trudny , bardzo popekalam, ale najwazniejsze ze mala zdrowa. Pozdrawiamy kittek"

odpisalam,że gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do domku:)
 
reklama
sms od kingunii

"Dzis o godz 10:35 przyszla na swiat Nasza Cudowna Laurka. Waga 3300, dł 50cm. Obyło sie bez naciecia jedynie malutkie pekniecie sluzowki."

odpisałam,że gratulujemy i buziamy ją i Laurkę.:)
 
SMS od Kinguni, z 15:20 (wklejam dopiero teraz, bo nie było mnie przy kompie):

"Hej tu Kingunia z bb. Urodziłam sn. Do szpitala przyjechałam z 7cm i po 2,5h było już po wszystkim ale całą noc z bolesnymi! skurczami się męczyłam. Laurka od raz zassała cyca, głodomor straszny. A jak u Was są jakieś nowe mamusie?"

Oczywiście odpisałam, że cieszymy się bardzo z tej cudownej wiadomości, gratulujemy, witamy Laurkę na świecie i że z tego co mi wiadomo to jest jedynym urodzonym dzisiaj dzidziusiem:-)
 
sms od mm&sm

" Wroniu tu mm&sm z bb. Urodziłam 23.04 w 39,2 tc o godz. 03:46 sn:). Oliwierek wazyl 3375g i mierzyl 49cm. Do szpitala dojechalismy o 24. Rozpakował się ktos?"

odpisałam , ze oczywiscie gratulujemy Oliwierka, niech wracaja szybko do domku i do nas, a o innych rozpakowanych na razie nic mi nie wiadomo:):-D

ps. poprawiłam się i dopisałam,że wczoraj się Kingunia rozpakowala:)
 
Ostatnia edycja:
sms od e.salamandry

" Adas wazy 3470g, ma 54cm, ur sie przez cc o 05:56. Poród byl dla mnie koszmarem. Dobrze ze na cc sie skonczylo, bo chyba wyzionelabym ducha... Całuski e.salamandra"
 
sms od gosiek26

Hej Iza.Tu Gosiek z bb.Od siodmej rano jestem na porodowce i leze pod oxy.Wody odplywaja.Bole mialam straszne,ale juz dostalam znieczulenie.A u Ciebie ruszylo ??

odpisalam ze : jutro ide do szpitala,moze urodze i ze oczywiscie trzymamy wszystkie za nia kciuki:-)
 
sms od kingunia

" Hej. Laurka wczoraj trafiła na patologie noworodka z jakas infekcja (przez to kupki nie mogla zrobic i musze odciagac pokarm zeby bylo wiadomo ile zjadla) ale juz sie wszystko stabilizuje i moze jutro juz nas puszcza. Ja mam nawal pokarmu i leze oblozona kapusta. A jak tam dziewczyny? Przybyło dzidziusiow?"

odpisałam,ze zyczymy zdrówka i szybkiego powrotu do domku i, że rozpakowały się mm&sm i e. salamandra:)

kingunia napisała:

" No to najwieksze gratulacje dla dziewczyn przesylam."
 
Katik przysłała sms-a od Agi002

" Dzis o 03:55 urodził sie Konrad ma 3250g i bujna czupryne, porod trwal 1.55 min , wiec nawet zadnego znieczulenia nie dostalam"
 
reklama
sms od kittek

" Wronka przesylam ci zdjecie Majeczki (zdjecie wstawie pozniej na rozpakowane). Mala jest kochana! Jestesmy jeszcze w szpitalu, poniewaz mala ma zoltaczke. Ja placze bo dzis mnie wypisuja, a mala musi zostac. Co za kraj . Tylko u Nas takie rzeczy wymyslaja, aby matke od dziecka oddzielic"

odpisalam,ze biedna Majeczka, buziaki dla niej. Jednak ja pierwsze slysze ,żeby matka nie mogla zostac w szpitalu z dzieckiem. Moze powinni isc do dyr szpitala i powiedziec ,ze zaplaca za pobyt kittek.
 
Do góry