reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

sms od kamisi

"Dzis o 09:30 na swiat przyszedl nasz ukochanyt synek Antos, porod sn, waga 4.05, 52 cm, jest cudowny, a my najszczesliwsi."

odpisalam,że super, w końcu sie doczekala ,że gratulujemy i buziaczki dla Antosia:)
 
reklama
sms od e.salamandry

" Czesc wronka, tu salamandra. Jak u Nas z przyrostem naturalnym?:-) My do srody w szpitalu. Skonczyło sie u mnie na cc bo za mala miednica, szyjka nie tak odgieta i dziecko ulozone potylicznie- o ile dobrze pamietam, moj gin jakos tego nie widzial. Zanim zapadla decyzja o cc rodzilam 2 godz. naturalnie i mam dla Was dziewczyny wielki szacunek. Pozdrawiam!"

odpisałam, kto sie rozpakował:)
 
sms od annaoj kce

"Dzisiaj o 13:55 przyszla na swiat Alicja, 3300 i 53cm szczescia:) annaoj z bb"

odpisałam, że gratulujemy i witamy Alicje na swiecie:)

drugi sms od annaoj

"Jeszcze w ramach uzupelnienia informacji:), urodzilam sn, po minimalnej dawce oxy, 40,4t.c. Rozpakowała sie jeszcze ktoras?. Pozdrowionka"

odpisałam, ze na razie nic mi nie wiadomo o innych rozpakowanych:)
 
sms od akaaty

"Malutka Ola juz na swiecie, przyszla przez cesarke o 16:15, waga 3280g, 54 cm."

odpisalam, ze gratulujemy, witamy Olunie na swiecie i zyczymy zdrowka:)
 
sms od elvie

"hej kici, my od 4 na porodowce, skurcze mam regularne co 5-7 minut. te moje bole to byly krzyzowe, cos potwornego, ale rozwarcie mam juz 4. lekarz przed chwila powiedzial, ze ladnie idzie i ze dzisiaj urodze. Lenka bedzie jednak Kwietniowka :) Pozdrawiam, elvie z BB"

odpisalam ze super ze sie ciesze, ze 3mam kciuki aby szybko poszlo, a nie tak jak u mnie. no i zeby Lenka juz do nas wyszla.
 
kolejny SMS od elvie:
"nadal rodzimy. położna mi trochę masaż szyjki robiła, to nawet nie jest taki ból jak myślałam. moje bóle pleców sto razy gorsze. lekarz jest na CC, jak skończy to mnie znów zbada i wspomniał coś o oxy. trzymajcie kciuki, ogólnie gdyby nie plecy to narazie jest znośnie. a jak reszta przeterminowanych?"

odpisałam: wszystkie trzymamy kciuki. póki co jesteś jedyna z przeterminowanych która ma szansę na kwiecień.
 
kolejny sms od elvie:

"juz jestem po badaniu. Ide na oxy."

odpisałam że mam nadzieję, że teraz już tylko z górki.
 
kolejny sms od elvie:
"rozwarcie 9, jeszcze 2h. Umieram tu. Mam dosc."

odpisałam ze ja podziwiam, ze mnie kazali rodzic z 9cm, zeby sie 3mala bo niebawem pozna Lenke
 
sms od elvie:

"Lenka urodzona. 3700, naturalnie o 13:50. Troche peklam, ale bez naciecia. pozniej napisze wiecej, caluski i dziekuje za kciuki! Porod w porownaniu do krzyrzowych to pestka."

odpisałam że gratulujemy i spytałam ile Lenka ma cm.
 
reklama
kolejny sms od elvie:
"Lenka ma 56cm, od razu zalapala cycanie i swietnie rozpoznaje nasze glosy. Ja peklam tylko wewnatrz i delikatnie wiec nic mnie nie boli, ale jeszcze mam lezec. Trafilam na obca, rewelacyjna polozna, zajela sie mna lepiej niz nasza ustalona, wiec mialam dwie. Lekarzy zaliczylam do porodu 3 zmiany ale ten co mnie szyl to z Lubina, wyjatkowo mily-nitke mi dal fioletowa :) Mam caly czas Lenke ze soba, ale ona tylko spi albo je. Pozniej wysle foto. Caluje Was :-*"

Odpisałam że mam nadzieję, że Lenka będzie taka grzeczna cały cas i że dobrze że tak trafiła z tą położną. no i że teraz ma fiolet jako ozdobę :-p no i że jeszcze raz gratylujemy

 
Do góry