reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

sms od Maleny

Tu malena z bb. Melduje, ze o pierwszej urodzil sie moj Niki. Ma 3700g i 60 cm.

odpisalam,ze gratulujemy i witamy maluszka na swiecie:)
 
reklama
sms od iza813 (dostałam go o 14:08, ale przez cały dzien byłam poza domem wiec wstawiam dopiero teraz)

"Hej tu iza813, leze na porodówce z 6cm rozwarciem, troche mnie boli ale daje rade, jak urodze dam znac"

odpisalam, ze w takim razie zyczymy powodzenia:)
 
sms od elvie

" 56 cm milosci, główka 34cm, poród sn, bez naciecia! Troche peklam, ale nic mi nie jes, poducha poporodowa zbedna:) Jako jedyna z wczoraj rodzacych nie oddalam Malej na noc na noworodki tylko od poczatku jestesmy razem. Jest cudowna!! Jak reszta oczekujacych? Wszystkie sciskam i pozdrawiam, elvie3 z bb" ( w zał. zdjęcie Lenki) [ dodałam na rozpakowane]

odpisałam,że Lenka sliczna, a co do oczekujacych to iza na porodówce.
 
sms od iza813 (przyszedl o 01:05, ale niestety juz spałam:))

" Przepraszam, ze pisze o tej porze, urodziłam synka sn, w 40,6 t.c, waga 4560, juz ssie piers a ja sie zakochałam taki piekny jest. Pozdrawiam iza z bb."
 
napisalam wczoraj do Waniliowej, bo cos dawno nie bylo od nich wiadomosci (albo ja przegapilam), dzis dostalam odpowiedz:

Boje sie. Idka nadal w brzuszku, ja od 2 tygodni w szpitalu, pozwolili rodzic naturalnie, ale rozwarcie od tygodnia na poltorej palca, szyjka 1 cm. Mialam probe z oxy. Jutro pewnie indukcja porodu. Strach jak diabli bo Idka wedlug usg ma 4250 gramow. Jestem 8 dni po terminie.
 
Sms od Pauli!!!!!!!!!

"Jestem w końcu na żelaznaj bo na karowej gdzie miałam rodzić znów mnie odesłali.Czekam właśnie na oxy ale skurcze same nagle się pojawiły. Mam nadzieję ze jak nie dziś to jutro urodzę"

Napisałam że trzymamy kciuki:)
 
reklama
Sms od Paulki

"dziś o 2.25 w końcu przyszła na świat nasza Zosieńka. 3240g 53cm. Jest przesłodka"
 
Do góry