reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

My wciąż w szpitalu. Mała dostała gorączki w niedziele i lekarze nie wiedzieli od czego. Nastraszyli nas najgorszymi scenariuszami jak zapalenie opon mózgowych, sepsa itd. Na szczęście wykluczyli te najpoważniejsze przyczyny i kazało się dziś, że Igunia złapała bakterie coli w szpitalu od innego dziecka... No i teraz kolejny antybiotyk przez 10 dni. Persperktywa wyjścia do domu wciąż nam ucieka. Najgorsze, że chcą mnie wypisać jutro do domu, a małą zostawić bo nie mają już miejsc na położnictwie żebym tyle tu leżała.
 
reklama
Wiadomośc od Małej Monis:

Urodziłam wreszcie, 16:30, waga 4190 - miało byc max 3600, 60cm i 10pkt. Jestem wykonczona i nadal płaczę. Tym razem z radości. Pozdro dla bb i dzięki że byłyście ze mną myślami. Poród miałam straszny i urodziłam sn

Dzielna dziewczyna! Takie duże dzieciątko!! Gratuluję!!!! :-) :-)
 
Wiadomosc od Mmarty:

Hej. Jestem na oddziale od 23. Nocne ktg nie wykazalo nic. Rozwarcie na 1.5 palca. Rano skurcze do 60%, rozwarcie na 3 palce. Beda chyba jeszcze przyspieszac bo wod ubywa. Trzymajcie kciuki. buziaki

edit 15:56 od 2 godzin mam kroplowke z oxy. Troche boli, ale rozwarcia nie ma. Dostalam zastrzyk aby przyspieszyc.

kolejny edit 20:54: Nasze drugie szczescie przyszlo na swiat po 5 godzinach boli o 19.00. Waga 3300. Sciskamy cieplutko i dziekujemy za pamiec


Wiadomosc od Kamisi:

Ja nadal czekam. Mialam skurcze ale po poludniu sie wyciszyly :( a lekarze za bardzo tez wywolywac nie chca. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry