reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
Smsik od Wisienki : "Dzięki dziewczyny.Skurcze są rzadsze ale bolesne.Dostaje fenka i te sterydy na plucka.Nudze sie ogromnie.Wszystkie kobitki poszły do domu na przepustke.Lekarze i położne super miłe.Mam nadzieje ze Emisia zostanie w środku do 38tyg.A co tam u was? buziaki
 
Sms od Maqnio: ,,(...) U nas ciężka noc. Ja normalnie kocham moje zatyczki do uszu:) Tu poród za porodem, dzieci płaczą, matki krzyczą, zero odwiedzin, normalnie w depresje można popaść. No ale nic, damy radę! (...)"

i drugi: ,, (...) mnie tylko krocze daje do wiwatu, a poza tym fizycznie super, ani jednego skurczyka, nic! Ja też, gdyby nie ten szpital, to cały czas miałabym wrażenie, że będę chodzić w ciąży do końca życia:) Całusy!"
 
Ostatnia edycja:
Sms od Wisienki:

"Czytam was, ale z komorki i nie chce mi sie wklejac postow. Skurcze troche odpuscily, maja do 40%. dostaje dalej fenka i jeszcze jutro steryd na plucka. A potem niech się dzieje co chce, ginki i polozne mowia ze moge juz rodzić. Dzis kobitka urodziła w 30min, mowila ze sama sie dziwiła, bez nacięcia. Ja łapalam fluidki"
 
sms od Veronique :

"Anulka ja przepraszam ze sie nie odzywam ale FATALNIE SIE CZUJE TAK BARDZO BOLI MNIE SPOJENIE LONOWE CHODZIC NIE MOGE JUTRO MAM WIZYTE U LEKARZA NAWET PRZEWROCIC SIE Z BOKU NA BOK NIE MOGE A CO DOPIERO CHODZIC GDZIES MASAKRA MAM NADZIEJE ZE TO NIC POWAZNEGO:(ALE BOLI OKROPNIE."
 
reklama
Sms od Maqnio: ,,Hej Słońce! Gin potwierdził wielowodzie, jednak stwierdził, że nie jest to ciężki przypadek i że nie zagraża małej. Wypisał mnie do domu. Jutro mam się stawić na ktg i po weekendzie, jak będzie skończony 38tc znów do szpitala na indukcję. Teraz stwierdził, że jeszcze za szybko i boi się o płuca. Buzi"
 
Do góry