reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

od Pasibrzucha

Kuźwa wszystkim sie wydaje, ze jak 3 osoby zbadaja mnie w 5 minut to cos sie zmieni, od 16 stoje na 5cm a teraz lekarz mi mówi, ze nie maja juz znieczulenia. A ja wyje. Dosłownie.
 
reklama
od Pasibrzucha z wieczora:

Urodziłam o 20:12 przez cc ze wzgledu na brak postepu akcji porodowej, pulpecik ma 4400g i 57 cm;-)
 
od Justys85

"Witajcie ja już po ! Antoś ur.26.01 3020g i 54 długi zaczęłam naturalnie 12 godz a skończyło się cesarką ale już jest ok 9pkt jest cudowny! Justys85"
 
od Pasibrzucha:

Hej:tak: rozpakował sie ktoś w ostatnich dniach? My mamy dzisiaj dzień głoda, cyc cały czas, niestety jestesmy na dokarmianiu, Emi nie najada się moim mlekiem:-(buziaki dla dziewczyn
 
Wiadomość od Kubiaczki:

"Cześć, Kubiaczka z tej strony. O 7 byłam na izbie przyjęć. O 12 podłączyli mnie pod oksy. O 20 miałam 9cm. Po czym położna stwierdziła, że główka nie chce się prawidłowo wstawić w kanał i rozwiązanie przez CC. Na ten moment wiem tyle, że Mały waży 3500g. Jest śliczny i aktualnie intensywnie ćwiczy płuca :-) Jutro więcej informacji. Ktoś urodził poza mną?"
 
SMSY OD GOSIEEKK!!!

HEJ TU GOSIEEKK.OD WCZORAJ BRZUCH POBOLEWA,RANO WYLECIAŁO TROCHE COŚ JAKBY PAN C PODBARWIONE NA BRĄZOWO.POŁOŻNA NIEODBIERA.NIE WIEM CO ROBIĆ?MAŁY SIĘ RUSZA.

napisałam jej że jak bóle będą się nasilać to ma jechac do szpitala...


DZIĘKI:)W DOMU TRAGEDIA.ZALAŁO NASZA STRONE.MYŚLE ŻE TO PRZEZ TO COŚ SIĘ RUSZY A NIE CHCE DENERWOWAĆ M ANI TEŚCIOWEJ.GDYBY CO TO BĘDE PISAĆ.CIĄGLE SIKAM.
 
Sms od Andzi76

No to dziś i ja się doczekałam. Urodziłam synka 3300. Miałam najpierw podłączoną kroplówkę z oxy, poleżałam 2 godz,ale przy skurczach zanikał małemu puls, to zrobili mi cesarkę. Małego dostanę dopiero jutro, bo jeszcze mam zakaz wstawania z łóżka, ale nóżkami wierzgam. A dziś jest pełnia, polecam wszystkim nierozpakowanym wycie do księżyca:)
 
Wiadomość od Aga23:

"Hej Kasiu, jesteśmy na porodówce, o 21 były 4cm, jak teraz nie wiem. Skurcze co 1,5-2min. bolą jak diabli. Narazie bez znieczuleń. Pozderki dla Dziewczyn:-)"
 
WIADOMOŚĆ OD GOSIEEKK Z GODZ. 8:16

Jestem w szpitalu.Skurcze co 8-10 minut.Rozwarcie na 1.5 cm.Dali mi scopolan.Lekarz super gorzej z położną.Odezwe się później.Pozdrowienia dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Napisałam do SercaDwa bo się dziwiłam, ze nic nie pisze a cc miala w czwartek popołudniu
Odpisała.. ;-)
Kochana dopiero wczoraj wieczorem zobaczyłam synusia, było u mnie troszkę komplikacji przy cięciu. Dopiero teraz w miare mam kontakt ze światem. Synuś piekny - 3350 i 54 cm. Tata spisał się na medal. Pierwszy go widział i pilnował. Nie zaszczepiliśmy (jupi - moj dopisek ;-)) Jest spokojny i już je moje mleczko. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny, marzę o powrocie do domu ale jeszcze nie mam szans.
 
Do góry