reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

WIADOMOŚĆ OD GOSIEEKK!!!

Maciuś już jest z nami:)urodził się o 17:30 SN 3200 54 cm i 10 punktów abgar:)sam poród trwał 5 minut.Skurcze trwały od 12.Jeszcze go nie widziałam ,ale słodko się drze:)
 
reklama
WIADOMOŚĆ OD GOSIEEKK :)


Hej u nas wszystko dobrze.Mały ssie,nie daje spać ani jeść.M zakochany.Nie wiem kiedy wychodze ,jestemw panice bo wczoraj zmarł tu zdrowiutki noworodek ;(
 
kacha urodziła o 20;45:-)
"Jessi wazy 3320, wcina jak wściekła i drze się najgłośniej na oddziale"
 
Przepraszam za zwłokę. Sms od Kacha_wawa:
Urodziłam o 20:45 SN. Jessi waży 3320g, nie wiem, ile mierzy, ale wszystko jest git.:-):-) Pozdrowionka dla Wszystkich Dziewczyn:-) Straszny ssak z niej

I drugi:
(...) Na razie ssakaa nie ruszam, odsypia nocne obzarstwo i darcie. Rozdwoił się ktoś jeszcze? Buziaki i pozdrowionka dla Wszystkich. :*
 
I jeszcze sms Sylwkasz przekazany przez Kacha_wawa:

Urodziłam sn piękną córkę 1.02.2010 o godz.2.10. Waży 3350, ma 54 cm. Dostała 10 punktów. Aż 3 godziny piła mleczko, po czym usnęła. Ja czuję się już w miarę.
 
reklama
WIADOMOŚĆ OD GOSIEEKK:)


Hej ja nadal w szpitalu:(mały ma żółtaczke i spadł na wadze o 400g.U mnie nawał pokarmu.Baby blues panuje na całego ale trzymam się.Pozdro dla wszystkich:)

EDIT:SMS Z DZISIAJ!


Ja już chce do domu!Jestem sama na sali.Poziom bilirubiny u małego to 14.5 a musi spaść przynajmiej do 12 myśle ,że zostane dłużej niż myślałam.A u mnie?Płacze co chwile.Raz ze szczęścia kiedy pomśle że już jesteśmy razem,a raz z nerwów że mały nie umie chwycić brodawki.Marze o normalnym obiedzie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry