reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

Sandra napisała :tak:
"Malutka ma 51 cm, 2810 g waży. Do wieczora jest w inkubatorku i dostaje antybiotyk. Ja nadal obolała. Za jakieś 2 h będę wstawać i pójdę do Niej :-)"

"Antybiotyk ma, bo miała delikatny problem z oddychaniem, ale już jest ok :-)Imienia nie ma, obgadamy jak J. przyjdzie"

"Urodziła się dziś o 1:50"

:-D:-D:-D
 
reklama
Pisałam do Nadineczki czy nadal 2w1 i dziś coś się zaczęło :tak:dała radę przez święta ;-)

napisała:

"Nadal 2 w1 ale zaczyna boleć i to bardzo brzuszek na dole i się zastanawiam czy nie jechać do szpitala...."


"Boli cały czas od wczoraj wieczorem napier... ;-) Skurcze mam co jakieś 2h i nie wiem ale w szpitalu bezpieczniej"
 
Wiadomość od Anetrix:

"Kacha, tu Anetrix. Nie dotrwałam... Mała urodziła się dzisiaj o 11:41, ma 3420g i 51cm. Dzisiaj pod wieczór będziemy już w domu.Pozdrów Dziewczyny! "
 
o 16:24
Nadineczka
pisała:

"jestem na sali przedporodowej kciukasy proszę "


a teraz napisała :

"3200g i 55cm"


więc już jest po ;-)

nie działało mi BB i coś kiepsko chodzi wiec przekazuje dopiero teraz 1 wiadomość ;-)
 
Ostatnia edycja:
Agagsm napisała o 19:28 ( 28.12.09):

"Podziękuj Styczniowkom za kciuki i wsparcie!
Malutka ma całą glowe w czarnych włosach:)
Pozdrawiam serdecznie"
 
sms od agagsm


Urodziłam o 16:35 SN , od 8 rano skurcze równo co 2 minuty, nie dałam rady i o 12.00 wzięłam znieczulenie - błagałam o nie ;) żadnego wbicia w kręgosłup nie czułam. Boze co za ulga aż do partych - mordowałam się godzinę ale mała jest cudowna!!!
Waży 3460 i ma 54 cm, 10 pkt Abgar!
 
od Ania98765

"Wiktorek urodzony o 9:35. Waży 3200 i ma 52 cm przez CC..."

i Ania przesyła dla nas pozdrowienia ;-)
 
Ostatnia edycja:
Smsy od Betii :

"Wyladowałam na patologii bo nie wiedza czy to wody mi odchodzą, rozwarcie na 2palce i szyjka krótka"

"Skurcze wlasnie sie zaczynają"


Betii napisała ze "skurcze sa bolesne ale nieregularne" i robia jakies badania tego czy sączą sie jej wody.

Po 22:10
Betii Was pozdrawia i chce żebysmy trzymały za nią kciuki, zostaje w szpitalu i czeka na rozwój wydarzen.

Betii ok 10 ( 31.12.09) napisała ze jeszcze jest w dwupaku ale ma bolesne i regularne skurcze
 
Ostatnia edycja:
Betii pisała ze w szpitalu podobno oblężenie, wiec to pewnie przez pełnie!


po16 Betii napisała, że ma rozwarcie na 3 a szyjke 0,5cm kazali jej chodzić dużo po schodach.
Trzymajmy kciuki żeby do 1go wytrzymała. Juz prawie od 24h ma skurcze wiec jest tym juz zmeczona, a nie dali jej nic przeciwbolowego.

Po 21wszej dn. 31.12.09:
" Lekarz obiecał ze jutro urodze, dostałam teraz jakies czopki po których mam mniej silne skurcze, bo wyłam z bólu, a nie chcą mi dać nic na wywołanie bo jestem przed terminem"

01.01.10 po 6tej
Betii napisała ze wreszcie po 32 h szyjka jej sie skróciła do zera i ma 3cm rozwarcie nadal wiec jej wreszcie ulżyli w bólu i dali znieczulenie. Zamiast na patologii ciazy to juz lezy na porodówce, wiec trzymajmy kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobitki witamy nowego maluszka!!!:-)
Betii napisała po 14tej, że Violetka ma 52cm i 3250 gram i 10 punktów
Udało Jej się sn z pomocą oksytocyny
 
Do góry