reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

od roxeen
Hej! Od 3 dni czekam na okulistę, chcą sprawdzić dno oka w związku z ciśnieniem.. może będzie w piątek ale od niego w sumie zależy
co ze mna zrobią :(
tak więc utkwiłam w tym więzieniu.
Czuje się ok. Wczoraj miałam rwegularne i silne skurcze ale rozwarcia brak... wyciszyli mnie bo... mam czekać na okulistę. Obłęd! 3mcie się kochane. Pozdrawiamy cieplutko!
 
reklama
Od Paulinaa:

"Witajcie tu Paulinaa jestem w szpitalu porobili mi badania w kierunku tego zatrucia i wszystko w porządku ale nadal kontrolują moje ciśnienie. Miałam usg wszystko ok macica jest już w pogotowiu termin i pomiary wskazują na jutro. Pewnie mnie już nie wypuszczą bo może się zacząć w każdej chwili. Leże narazie na ginekologii. Pozdrawiam was serdeczne buziaki"
 
wiadomosć od Tysiolek za pośrednictwem macy: ;-)

Tysiolek urodziła o 7.55.
Waga 3600, dł 52.
Później napiszę więcej,
pozdrowienia dla dziewczyn. Ściskamy!
 
Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie jestem w stanie nadążyć za światem.

SMSY od Tysiolek:
19:10 wczoraj
Jestem na ginekologii na obserwacji mam rozwarcie 2cm i rozkręcają mi się skurcze... może to dziś.:-)
23:51 wczoraj
Mam skurcze co 4 minuty po ponad minutę! Bolą, że hej! Czekam na badanie dowcipne i mam nadzieję, że w nocy utulam Amelkę :-)
10:32 dziś
Hej! O godzinie 7:55 wykluła się czarnowłosa Amelka! Waga 3600 dł 52 cm - już mi wisiała 2 godz na cyckach :-) ból przeokropny, ale już nie pamiętam go... A co na forum się dzieje? Urodziła jakaś?
 
SMS od Patrysi:

No niestety nie rodzę - jedynie szyjka jest wiotka a rozwarcia nie ma:baffled: 18 jade na wywołanie już skierowanie mam - co jutro będe w domku to wszystko opisze:)
 
Sms od Jolci 7777:
" Wczoraj o 8:25 urodził się Staś. Ważył 3300g i mierzył 54 cm. Dostał 10pkt.
Pozdrawiamy"
 
Sms od Pasibrzucha:

"No to zainstalowałam się w szpitalu, pierwsze co usłyszałam, to że mam duzy brzuch:-DNie wiem czy będą mi robić dzisiaj jakieś badania. Juz mi smutno bez BB:-("

"Telewizory są! A w salach ciepło jak na Karaibach;-)"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
od morki

Jest gitara ;) tylko dzidziol się skurczył bo waży 3640 i 59 cm godzina 9.45 dziś cesarkę przeżyłam; już wierzgam girami ale nie wiem jak dalej będzie. Wpycham cyca, coś tam łyka ale bez rewelki, całuje wszystkie. Napisz mi koniecznie kto się rozpakował i jak maluszek Sylwii
na moje zdziwienie, że już wierzga odpisała:

No wierzgam na leżąco ale kurna najgorsze to, że papusiać nie można a ja taka głodna
 
od Paulinaa:

"nadal badania i ciśnienie mam OK. Po badaniu szyjka nadal długa na 2cm i rozwarcie na 3cm. Mamy tylko lekkie brązowawe plamienia czopowe. Tak to żadnych skurczy czy bóli. Jak do jutra się nic nie pojawi możliwe że mnie wypuszczą na weekend do domu bo mają oblężenie. A ja już bym chciała urodzić. Pozdrawiam Was gorąco."
 
reklama
Od Pasibrzucha:

Hej:-) U mnie narazie nic nie wiadomo, ordynator stwierdził dzisiaj, że jak się ciśnienie nie unormuje, to będą wywoływali poród, ale jestem dobrej mysli i wierzę że mała jednak wyjdzie kiedy zechce:tak:A jak Sylwia?Wiadomo juz cos? Są jakieś nowe mamy?
 
Do góry