reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smutek 07.04.2018

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Wielka pustka nastąpiła .. Kochamy Cię nasz Aniołku (*) Mama , Tata , Brat i siostra
22a428010558edc53aa93c5f0d73edc9.jpg


Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo współczuję straty.tak naprawdę to nie ma żadnych słów aby pocieszyć matkę, która traci dziecko.ja straciłam dwoje.to było kilka lat temu ale zawsze będą w moim sercu.życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo siły i tego abyście wkrótce mogli cieszyć się z dobrych wieści :*
 
Ja jestem po trzech stratach, teraz jestem wysoko w czwartej ciąży. Wiem, ze to żadne pocieszenie, ale skup się na swoim synku, przelej na niego całą miłość i za jakiś czas spróbuj ponownie wiedząc, że to tylko bardzo nieszczęśliwy przypadek. Macie synka, możesz być mamą, następnym razem na pewno będzie dobrze
 
Ja jestem po trzech stratach, teraz jestem wysoko w czwartej ciąży. Wiem, ze to żadne pocieszenie, ale skup się na swoim synku, przelej na niego całą miłość i za jakiś czas spróbuj ponownie wiedząc, że to tylko bardzo nieszczęśliwy przypadek. Macie synka, możesz być mamą, następnym razem na pewno będzie dobrze
Mamy dwójkę wspaniałych dzieci wiem że jestem mama ale jednak strasznie boli ... Ale jakos muszę dac rade

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo współczuję straty.tak naprawdę to nie ma żadnych słów aby pocieszyć matkę, która traci dziecko.ja straciłam dwoje.to było kilka lat temu ale zawsze będą w moim sercu.życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo siły i tego abyście wkrótce mogli cieszyć się z dobrych wieści :*
Dziękuję bardzo [emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiesz co się wydarzyło?
W sobotę rano po wstaniu około godziny 9 przy podcieraniu zauważyłam lekko różowy śluz ... Pojechalam od razu na IP byłam tam nieco po 10 i już był czerwony przy padaniu usg usłyszałam najgorsze że jestem w trakcie poronienia i że muszę się z tym pogodzić .. Był to dla mnie największy cios ponieważ dwie poprzednie ciążę były praktycznie bez komplikacji ... Doszło do samoistnego poronienia [emoji22]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry