reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śniło mi się ze mojemu dziecku przestalo bic serce?

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2018
Postów
35
Witam może to dziwny i dla wielu głupi wątek ale tak bardzo mnie to zestresowalo że potrzebuję porady zaczęłam 12 tydzień dzisiaj w nocy snilo mi się ze moja pani ginekolog mówi mi że bardzi jej przykro ale mojemu dziecku nie bije serce a ja zaczęłam strasznie płakać obudziłam się nagle wystraszona jak nigdy rozplakalam się i od razu zaczęłam czytać w necie a tam pełno histori kobiet którym snily się takie podobne rzeczy i poronily nwm co o tym myśleć w poniedziałek na dodatek mam wizytę więc to jak teraz sie boje jest nie do opisania? Czy któraś z was snila takie koszmary w ciazy a dzidzia urodziła się zdrowa lub przed tragedią miałyscie takie sny?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam może to dziwny i dla wielu głupi wątek ale tak bardzo mnie to zestresowalo że potrzebuję porady zaczęłam 12 tydzień dzisiaj w nocy snilo mi się ze moja pani ginekolog mówi mi że bardzi jej przykro ale mojemu dziecku nie bije serce a ja zaczęłam strasznie płakać obudziłam się nagle wystraszona jak nigdy rozplakalam się i od razu zaczęłam czytać w necie a tam pełno histori kobiet którym snily się takie podobne rzeczy i poronily nwm co o tym myśleć w poniedziałek na dodatek mam wizytę więc to jak teraz sie boje jest nie do opisania? Czy któraś z was snila takie koszmary w ciazy a dzidzia urodziła się zdrowa lub przed tragedią miałyscie takie sny?
Mialam i mam takie i podobne sny np ze zaczynalam krwawic i wiedzialam ze to juz...
Takie sny w ciąży to powiedzmy "standard" - hormony, nasze obawy itd... Ja przez większość ciąży snilam, że zaczynam krwawić, że tracę ciążę, że zaczynam rodzić w 28tc, że coś innego złego się dzieje itd...
Urodzilam w terminie zdrową córeczkę [emoji3526]
 
Ja też miałam wcześniej taki sen w 8 tc. że byłam na kontroli a tu serduszko dziecka nie biło. Strasznie mnie ten sen wystraszył
Najdziwniejsze było, że tego samego dnia dostałam krwawienia i tak się bałam jak jechałam na wizytę a okazało się, że mam krwiaka, który pękł ale z dzidzią wszystko w porządku było. Ile ja się wtedy strachu najadłam:(.
 
Sny nie, ale znam historię gdzie matczyna intuicja uratowała dziecko w brzuchu bo na czas pojechała do szpitala. Bo czuła ze coś jest nie tak.

Nie przejmowalabym się snami zwłaszcza gdy do za dużo ktoś naczyta, naslucha.
 
Witam może to dziwny i dla wielu głupi wątek ale tak bardzo mnie to zestresowalo że potrzebuję porady zaczęłam 12 tydzień dzisiaj w nocy snilo mi się ze moja pani ginekolog mówi mi że bardzi jej przykro ale mojemu dziecku nie bije serce a ja zaczęłam strasznie płakać obudziłam się nagle wystraszona jak nigdy rozplakalam się i od razu zaczęłam czytać w necie a tam pełno histori kobiet którym snily się takie podobne rzeczy i poronily nwm co o tym myśleć w poniedziałek na dodatek mam wizytę więc to jak teraz sie boje jest nie do opisania? Czy któraś z was snila takie koszmary w ciazy a dzidzia urodziła się zdrowa lub przed tragedią miałyscie takie sny?
Mialam i mam takie i podobne sny np ze zaczynalam krwawic i wiedzialam ze to juz koniec. Sny w ciazy niestety sa często wlasnie takie ale to sa tylko sny [emoji6] nie ma co sie nimi martwić [emoji6]
 
Rozwiązanie
Do góry