reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny w ciąży

:-) ja jeszcze praconiczych nie mam :-) ale wszystko jeszcze pewnie przyjdzie do mnie :-) w końcu dopiero 10 tydzień minal :-)
 
reklama
U mnie się pozmieniało. Już nie mam takich snów fantastycznych i wojennych jak na początku, pojawiły się za to bardzo przyziemne: np. idę do szkoły rodzenia, i kłócę się z prowadzącą zajęcia, albo oglądanie porodówek. Nic ciekawego. :(
 
Za to ja dzisiaj miałam sen:horror psychologiczny :? . Najpierw wdrapałam się do jakiegoś podejrzanego pomieszczenia w którym była wanna (szef mi pomagał się wdrapać) potem zostałam sama i zaczęłam brać kąpiel w wannie pełnej wody, a później pojawiły się jakieś nieznane osoby nie wiadomo skąd, potem ze ściany zaczął wychodzić tygrys a następnie słoń, później scena globalna beze mnie w innych pomieszczeniach budynku, który wyglądał jak nawiedzony szpital gdzie ludzie duchy (nie wiem czy personel czy pacjenci) próbowali mnie niby małą dziewczynkę odnaleźć ale nie mogli znaleźć tego pokoju z wanną, muszę powiedzieć że ciekawie wyglądało jak przechodzili przez ściany i robili się mniej lub bardziej widzialni, nie znaleźli mnie bo obudził mnie budzik męża.
Wszystkich wątków już dokładnie nie pamiętam, ale chyba pierwszy raz miałam aż tak zakręcony sen :shock:
pozdrawiam beata
 
A mi się śniło dziś, że byłam we Francji ( nie wiem skad mi sie to wzieło nigdy nie bylam) i taxówkarze byli bardzo dziwni potrafili kilka razy jeździć w kołko tam gdzie było rondo jak wieźli pasażera. Śniły mi się uliczki pełne sklepów gdzie koniecznie chciałam kupić buty, A potem przyjechali nas odwiedzić jacyć Męża znajomi, których nie znam kompletnie..... i my zaspaliśmy a oni mówią, że są głodni i bez kawy i jak my możemy ich tak bez kawy i śniadania zostawiać. A potem jak jechałąm samochodem to zobaczyłam na ulicy potrąconego konia przez samochód on jeszcze żył ale to był straszny widok, I szukałam kogoś kto zna jezeyk aby zadzwonił do odpowiednich ludzi aby mu pomoc. I kłóciłam się ze wszystkimi bo nikt nie chciał zadzwonić. aż w koncu znalazlam jakiś blok wielopietrowy wjechalam na ostatnie piętro a tam stacjonował jakiś polski zespół rokowy i jeden chłopak znał jezyk i zadzwonił. Potem jechałam windą... a jak wracałałam to okazało się, ze ide przez swoim blokiem i wszyscy sąsiedzi stali na podwórku i kłócili się o to , że jest strasznie dużo śmieci pod oknami po sylwestrze i czyje to dzieci zdemolowały podwórko. I dziwne to wszystko bylo bo to było lato :-)
 
Wczoraj chodiłam,to zaczarowanej szkoły z Harrym Poterem :-) a dzis siedziałąm w przychodni w kolejce i bardzo xłe się czułąm.... jakaś kobieta podeptała mi nogi tak się pchała... w końću we snie mówię, że jestem w ciazy... nikt mi nie uwierzył a jedna taka starsza kobieta mówi tak: ciekawe czy jest Pani w ciaży i co jeszcze Pani ukradla w tej pchychodni... popłakałam się i wysypałam wszystko z torebki i pokazuję jej, że niczego nie ukradłam i mam tylko swoje rzeczy. Potem jakby wszyscy zmiekli ale ja już dzwoniłam do Meża aby mnie stamtąd zabrał.... totalnie dziwny sen
 
Kiedy ja byłam w ciąży to śniły mi się przeważnie martwe dzieci.Kazdej nocy zrywałam się ze snu z krzykiem. Mąż myślał że ja jestem jakaś opętana dochodziło do tego że bał się ze mną spać. Ale z chwilą gdy jest juz moje maleństwo na swiecie wszystko ustało.
 
W pierwszym miesiacu mialam sen jak karmie moje malenstwo piersia i to bylo bardzo realne i wzruszajace, ostatnio jazdzilam wielkimi samochodami i wychodzilam na drabiny ;D
od czasu do czasu mam sny z dzikim seksem ;D
 
Witam wszystkie mamusie.
Ostatnio czytałam o zabawnych scenkach z porodu i powiem szczerze naśmiałam sie niemiłosiernie:-D:-D:-D:-D. Rozluźniło mnie to totalnie i nabrałam innego podejścia do porodu :tak:
Mało tego niedawno pojawiły się u mnie śmieszne sny może to przez to że jestem w 34tc i chodząc do szkoły rodzenia uczymy się ostatnio karmić piersią .
Przyśniła mi się scenka jak leże juz na porodówce ze mna 3 kobitki i nagle przynosza nam, nasze dzieci ale zawiniete w rożkach na maksa tak że buźki nie widać a my leżymy. I zaczyna się. Jedna przystawia do piersi i krzyczy dziewczyny jest dobrze druga to samo i przychodzi kolej na mnie a wiec wyjmuje pierś i dzidzia zaczyna ssać ale patrze nie widac buźki odsłaniam z rożka maluszka a tam moja suczka kundelek ssie moją pierś i sie uśmiecha. :szok::-):szok:
Wstałam rano i od razu opowiedziałam ten sen mojemu ukochanemu meżowi NIE POWIEM WAM ILE TO DAŁO SMIECHU Z TEJ SCENKI!!!!!!!!
DO dzisiaj jak sobie o tym przypomne to zrywam boki jak bardzo kobieta w ciąży potrafi przejąc sie lekcją karmienia piersią. Mam do was pytanie kochane mamuśki MACIE TAKIE DZIWNE SMIESZNE SNY ? CZY RACZEJ MI SIĘ COŚ TAKIEGO PRZYTRAFIA??????????
POZDRAWIAM CIEPŁO:-)
 
No rzeczywiscie niezly sen!:-)
A mnie sie ostatnio snilo moje Malenstwo.Wiedzialam,ze jestem w ciazy,ale trzymalam Je w rekach,bylo takie jakby z 20tygodnia ciazy i rozmawialo cos ze mno(juz nie pamietam o czym)!Mialo takie inteligentne oczy.W pewnym momencie przypomnialo mi sie,ze musze Je schowac z powrotem do brzucha,bo przeciez musi sie jeszcze rozwijac(nie wiem jak ja to chcialam zrobic).Ale tak sobie pomyslalam,ze skorzystam z okazji i sprawdze plec;-) Patrze,a Ono jest w pampersie!No to rozchylam tego pampersa,a tam takie jakby jeszcze nierozwiniete narzady,ale bardziej jak chlopiec.
No i sie obudzilam.
Dziiiwny sen.....
A my sie nastawilismy na dziewczynke;-)
 
reklama
Piękny sen !!!:-) Mi tez wiele razy sniła sie dzidzia dziwczynka chociąz to do końca nie wiadomo co nam sie urodzi ... pozdrawiam
 
Do góry