reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny w ciąży

Mnie tez śniło się coś dziwnego. Nawet się troszkę wystraszyłam, ale teraz mnie to bawi :)

Śniło mi sie, ze siedze sobie przed telewizorem a tu czuje takie parcie na skore brzucha. Przygladam sie- a tu maluszek wystawił główke przez moj pępek i oglada telewizję jak gdyby nigdy nic. Bylam tak zdziwiona, ze nie wiedzialam co zrobic. jedyne co przyszlo mi do glowy, to jak go z powrotem tam wlozyc, bo musi jeszcze urosnąc! :p
 
reklama
fitusia... GENIALNE!!

Ja mialam tylko taki sen ze chcialam kupic dla mojej coreczki czapeczke ale nie moglam znalezc dobrej bo albo mialy szwy za twarde albo byly zle uszyte... a wszystkie inne byly za male.
Za to moj maz mial sen ze sie zajmowal dzieckiem i popsul je tzn ze tu cos odpadlo tam cos sie przesunelo... wtedy obudzil sie przerazony ale dzis sie z tego smiejemy :p
 
My czekamy na synka... ale ostatnio śniło mi się, że ot tak sobie bez żadnych ciężkich przejść urodziłam czworaczki - 3 synów i córeczkę... no i co tu dużo mówić - nawet we śnie byłam zdziwiona skąd się ich tyle wzięło....:happy:
 
Uff to nie tylko ja mam totalnie nierealne ale realistyczne sny:-D A już myślałam, że na łeb dostaję. Sny są wyraźne jak w dzieciństwie i boje sie absurdalnych rzeczy:no: Poród śnił mi się dwa razy, raz już samo maleńtswo(było obojniakiem, co mnie bardzo ucieszyło) i byłam strasznie zdziwiona, że nawet nie wiedziałam że sie urodzilo i nie placze, ale małe telepatycznie wytłumaczyło mi że nie wszystkie dzieci płaczą, a poród to pikuś:tak: Drugi raz śnił mi sie sam poród i był bezbolesny, sama nie wiedzialam kiedy co i jak:happy2: Mam adzieję, że mam sny prorocze...:sorry2:
 
Mi sie sniloz ze moj maz gral w filmach erotycznych takimi sex bombami a ja czzulam sie taka nieatrakcyjna i gruba w ciazy.A jak bylam zazdrosna to przyprowadzil mi je do domu aby mi udowodnic ze one go nie pociagaja i ze sa tylko pryjaciolmi.Kosmar.

Potem opowiedzialam mezowi ten sen a przez kolejne 2 dni sie dopytywal gdzie moze dostac taka prace i ile placa.
 
A mnie sie teraz ciągle śni, że już urodziłam i dostaję maluszka ręce w beciku do karmienia. I śnią mi się głównie emocje z tym zwiazane- takie ogromne wzruszenie i narastajaca miłosc do tej nowej istotki..
 
Witajcie dziewczynki :) Moze ktos mi powie, co oznaczają sny typu zblizajacy sie porod, ciaza, czy wizyta u lekarza na ktorej dowiaduje sie ze jestem w ciazy? Dodam ze w ciazy nie jestem, staramy sie z mezem, bardzo bym chciala zeby te sny sie sprawdzily. Pozdrawiam
 
Jak byłam w ciąży to trzy razy śniło mie że miałam juz córeczke, i okazało sie potem że urodziłam córeczke:tak:wiec proroczy;-) pierwszy raz przyśniła mi sie jak sie posprzeczałam z mezem o wyprawke, konkretnie o wozek że kupie sama przed pojsciem do szpitala, maz upierał sie że on kupi sam jak ja bede w szpitalu:tak:i w nocy śni mi sie że urodziłam córeczke i woże ja w moim wózku dla lalek z dzieciństwa a ona tak na mnie patrzyła swoimi dużymi oczami:-):tak:dwa pozostałe sny nie były przyjemne, ale na szczeście sie nie sprawdziły:tak::-)
 
reklama
Mi się śniło cały czas że urodziłam chłopczyka, nawet wtedy kiedy już wiedziałam że będzie dziewczynka. Oprócz tego wciąż miałm sny związane z moją przeszłością, a raczej z ludźmi którzy odcisnęli jakiś ślad w moim życiu. No i obowiązkowo w każdym śnie pojawiają się koty ( sama hoduje 4 sztuki ;)). Teraz już pod koniec to nawet koszmary sie pojawiają, a przez całą ciąże ich nie miałam! A z racji tego że nie przesypiam dobrz nocy i budze sie co chiwla sny są róznorodne, ale zawsze chodzi w nich o dziecko i koty :D
 
Do góry