reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny w ciąży

reklama
A ja miałam dzis śmieszny sen.
Mam juz zaplanowane cc ze wzgl na pośl ułozenie dziecka i inne takie tam, przy czym na pewno bedzie znieczulenie miejscowe. Tyle wstepu. Teraz sen:

Szpital. Pan doktor myje ręce przed wykonaniem u mnie cesarki. Nie wiedziec czemu stoje sobie obok niego i wypytuje o szczegóły operacji:
-panie doktorze a lepiej wziac znieczulenie og czy miejscowe?
dr: no jak pani woli..
ja: ale co lepiej?
dr: powiedziec pani, co ja sądze na ten temat?
ja: -znerwicowana- alez oczywiscie!
dr: a wiec dla mnie.. dla mnie to najważniejsze jest, by kobieta miała jędrny brzuch..

ZONK! :D :D
 
Mi sie tez snia jakies dziwne rzeczy ogolnie. Budze sie czasem kilka razy. Ale najlepsze jest to, ze zanim sie dowiedziałam ze jestem w ciazy sniło mi sie ze byłam na jakis badaniach i lekarka mi powiedziała ze jestem w ciazy, a potem mi sie snił porod, ale nie pamietam co urodziłam, a po kilku dniach sie dowiedziałam ze jestem w ciazy naprawde :-D
 
Witam dziewczyny :) jestem nowa
ale widze ze niektóre sny to mamy podobne :)))
bo na przyklad tez mi sie snilo ze moja dzidzia wyjrzala na swiat przez pepek :) widzialam tylko duza glowke to bylo dziwne! :))) jak sie patrzyla na mnie :) to niedawno mi sie snilo :)
a na poczatku ciazy tzn jak sie tylko dowiedzialam to tez snilo mi sie malenstwo ze urodzilam je 3mce przed terminem i pamietam ze byl taki malutki (bo to byl chlopczyk) i pamietam jeszcze ze mial takie piekne blekitne oczka :))))
marzy mi sie chlopczyk :))) ale czy to bedzie chlopak to cos wiecej bede wiedziec zapewne pod koniec czerwca :))) bo teraz to jeszcze za wczesnie :] (17tydz)
pozdrawiam wszysktie mamy :)))
 
hej kobietki :-)
śmieszne te wasze sny są ale zauważyłam ze nie tylko moja dzidzia wychodzi na zewnątrz przez pępek w snie:laugh2:
Tez własnie sniło mi sie raz jak byłam w łazience a tu nagle widze a tu brzuch faluje niesamowicie dzidzia sie tak kręciła takie koziołki robia az było to widac i nagle z brzucha wyszła mała rączka :laugh2: no wiec jak ja ja zobaczyłam to zaczełam ja z radości od razu ją całować :laugh2:Matko nie zapomne tego snu chyba nigdy jeszcze nie czułam takiej radosci w snie :laugh2: ale potem maleństwo samo schowało rączke i juz sie nie ruszało :-D
Ubaw niezły :-)
 
Heh, ja też miewam dziwne sny;) Ostatnio np. śniło mi się, że wracam ze szpitala, a tu nic w domu nie przygotowane - nie ma łóżeczka, wanienki, ciuszków,nawet pampersów nic a nic... opierniczyłam męża, który pojechał na zakupy i kupił... pampersy od 6 m-ąca czy jakoś tak. Taaakie wielkie... byłam tak zła... i wtedy się obudziłam:). Najlepsze, że wiele rzeczy już kupiliśmy, więc nie wiem skąd takie sny:) Wariactwo.
Pozdrawiam wszystkie Kobietki.
 
A mi od początku ciąży intuicja podpowiadała, że urodzę dziewczynkę i byłam o tym święcie przekonana i wszystkim mówiłam, że na pewno bedzie dziewczynka, dopiero w nocy przed dniem USG połówkowego przyśniło mi się, że rodzę i dziecko ma wielkiego siusiaka. Wstałam rano i oznajmiłam mężowi, że będziemy mieli syna, a USG to potwierdziło:)
 
Odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciązy nałogowo śnią mi się niemowlaki albo porodówka:-)
 
reklama
Jeżeli chodzi o sny to strasznie mnie one męczą odkąd jestem w ciąży. Przy najmniej raz w tygodniu śni mi się że mąż mnie zdradza:dry: A dzisiaj śniło mi się, że byłam na wojnie z moją przyjaciółką która też jest w ciąży i lada dzień zacznie rodzić. Czy wiecie może co te sny oznaczają ??
 
Do góry