reklama

Sny

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Iwonka25, 13 Marzec 2010.

1. Iwonka25

Iwonka25 Gość

Witam,

Postanowiłam, że założę wątek dotyczący snów:tak: Stwierdziłam, że to ciekawy temat, tym bardziej, że interesuję się tym;-)
    Może przeżyłyście kiedyś sen, który przełożył się na życie osobiste? A może po prostu chcecie opowiedzieć co Wam się śniło? :-) Może być ciekawie, także zapraszam;-)

2. monimoni

monimoni Fanka BB :)

Mi się dziś śniło, że urodziłam córeczkę. Była taka malutka, że chowałam ją w pochewce od telefonu ;)
    Chodziłam po sklepach i szukałam dla niej ciuszków, wyjmowałam ją z pochewki i przymierzałam w co wejdzie :D

Dziwny sen

3. reklama
  4. Iwonka25

Iwonka25 Gość

:-) to rzeczywiście malusieńka musiała być:tak:
    Ja też miałam dzisiaj dziwny sen.... śniło mi się, że leciałam samolotem na jakąś wycieczkę (mimo, że jeszcze nigdy w życiu nie latałam). Leciałam w śnieżycę i pamiętam, że strasznie się bałam, obok mnie siedział mój P. i cały czas trzymał mnie za rękę. W pewnej chwili dzwoni do mnie mama, mówiąc, że oglądała wiadomości i wszystkie loty są odwołane z powodu śnieżycy i silnych wiatrów, więc czemu nie odwołali naszego lotu:szok: Zaczęłam panikować a wszyscy mnie uspokajali...:tak: I taki sen miałam:-) Przyznam, że troszkę strachu się najadłam, wszystko było takie realne:sorry2:

5. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

a mi dziś sie śniła teściowa a reszty nie pamiętam dodam tylko wole żeby mi się ni śniła ..:-)

6. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Mi raz sie snilo samobojtwo sasiada...(skakal z wierzowca-dodam ze nie widzialam go 1,5 roku) po dwoch tyg.sie powiesil.... od tego czasu balam sie snow....

A dzis snily mi sie aparaty cyfrowe-mialam dylemat ktory wybrac :-D

7. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

noo to może jakiś nowy zakup sie kroi :))

dodam ze mi często się śni ze latam lub jakieś zęby lub byk lub faceci hehehe serio ;))

Poleć forum