reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Anna25 pisze:
u mnie kolejny dzień (a raczej noc) snów pt "mój mąż" - tym razem śniło mi się, że zdradza mnie z przyjaciółką ze szkoły średniej, ja poproszę o inny zestaw snów,bo chyba zwariuję przez nie!!!

Ja podobnie jak Ty poproszę o inny zestaw snów bo śnią mi się nieraz podobne brednie...
 
reklama
dziwne to jest-u mnie te sny ostatnio są przepowiednią kłótni-właśnie z mężem :( zawsze jak śnią mi się te brednie, na drugi dzień o coś się z nim posprzeczam,tym razem też tak było :mad:
 
moje sny sie raczej nie sprawdza tym razem tez wychodzi ze corka. :laugh:mnie czesciej odnosnie meza snilo sie ze kocham sie z nim i rano budzilam sie taka rozochocona a jego nie bylo bo albo praca albo na rybach :-[i nic z seksu.u mnie ze snami prewaznie bywa na odwrot ale snilo mi sie dwa razy ze razem z nami mieszkala jakas laska on z nia spal a ja na to niemoglam nic poradzic
 
A mi się dziś śniła moja córeczka! Wyglądała na taką pół roczną,miała włoski i takie duże niebieskie oczka, siedziała z tyłu w samochodzie a ja jakoś tak przed nia kleczałam i prosiłam, żeby mi powiedziała jak ma na imię. No i mi odpowiedziała! Marta!
Ja tego imienia nigdy nie brałam pod uwagę!!!
 
A mnie się dzis śnilo,że mój kuzyn ukradł mi kasiorę... 8) dziwny sen,dawno tego kuzyna nie widziałm i raczej kiepski z nim kontakt mam... ::)
 
mnie bedac w szpitalusnil sie ze maz powiedzial ze ma inna,ja najpierw poszlam poplakac a za chwile wrocilam i pytalam kto to kiedy,dlaczego on zacal wymieniac i nie skonczyl na jednej,wyszlo ich z piec.potem snilo mi sie ze mielismy sie kochac nawet zaczelismy po czym on nagle wstal i poszedl sobie.co to znaczy? :-[
 
chcialabym w to wierzyc ale wiem niestety ze dwie z tych dziewczyn o ktorych mowil ma we snie spotykal sie na prawde pare lat temu mimo ze bylismy juz razem.tylko nie pytajcie co ja z nim jeszcze robie czasami sama sie zastanawiam ale serce nie sluga :-[
 
reklama
Do góry