reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Ah nawet nie mów!! ja tez mam z tym problem! nie ma nocki, której bym nie zarwała przez bieganie do kibelka!! ;)
 
reklama
mnie odkad sie dowiedzialam cztery razy snilo mi sie ze mam synka.raz stal przy mojej zmarlej niedawno babci.drugi niepamietam trzeci ze trzymalam na rekach dzieckowygladalo jakby urodzilo sie duzo przed terminem bylo bardzo malutkie spojrzalam na jego narzady zobaczylam ze to chlopiec i powiedzialam mialabyc dziewczynka.wczoraj synek mial 1-2latka umial siusiac na stojaco sam jak dorosly facet. moje ginio powiedziala ze bedzie dziewczynka przez te sny w koncu niewiem
 
za to mi ostatnio śnią się same koszmary, najczęściej że kłócę sie z Mężem, to znów rzucamy w siebie obrączkami, to znów się rozwodzimy. Wcześniejszy poród śnił mi się na szczęście tylko raz, bo wolę tego snu nie pamiętać.
 
A mnie przez to o czym wczoraj pisała Edi śniły sie koszmary w których właśnie rzekomo rozmawiałam z Edi UFFFF :p :p sen był straszny!!
 
No dizekuję bardzo ;D chyba nie ja jestem taka straszna,tylko moja wyobraźnia i wiedza"praktyczna" ;)
 
u mnie kolejny dzień (a raczej noc) snów pt "mój mąż" - tym razem śniło mi się, że zdradza mnie z przyjaciółką ze szkoły średniej, ja poproszę o inny zestaw snów,bo chyba zwariuję przez nie!!!
 
reklama
Do góry