reklama

Socatots - Piłkarskie Maluszki - Zajęcia dla dzieci i rodziców

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez socamagda, 19 Kwiecień 2010.

 1. socamagda

  socamagda Początkująca w BB

  View attachment 237356

  Chciałabym zaprosić Was - Rodziców do zapoznania się z zajęciami Socatots i zaprosić do udziału w bezpłatnych zajęciach prezentacyjnych.
  A oto kilka słów na temat naszych zajęć.

  Bazując na angielskim programie, organizujemy wyjątkowe zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 0,5 roku – 5 lat, w których uczestniczą aktywnie również rodzice. Zajęcia są oparte na nowatorskim programie i precyzyjnie dobranych przyrządach. Wszystkie ćwiczenia w programie Socatots są specjalnie zaprojektowane, aby rozwijać dziecięcą zwinność, równowagę i koordynację ruchową. Kręgle, zabawy z obręczami i popularną ‘zośką’, równoważnia czy piłki o różnych wymiarach i ciężarach - każde ćwiczenie rozwija inną zdolność. Efektem programu jest jednak nie tylko ogólna sprawność ruchowa, ale także nabycie podstawowych umiejętności piłkarskich.
  Socatots to także wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu za sprawą rozmaitych zajęć takich jak rymowanki, rozpoznawanie kolorów, zapoznanie dzieci z literami, cyframi oraz częściami ciała. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanych trenerów Socatots.
  Te zajęcia są także dla rodziców, aby w aktywny sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem i przez zabawę uczyć i rozwijać nowe umiejętności u swojego dziecka.

  Po szczegółowe informacje zapraszam do odwiedzenia strony: www.socatots.pl i obejrzenia zdjęć i filmów z zajęć.

  Znajdziesz nas już w kilku miastach w Polsce.

  W razie wszelkich pytań proszę o kontakt: 501 715 538
   
 2. reklama

Poleć forum